ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

3 października, klasy II a i II c wraz z opiekunami pojechały do Lublina. Główną atrakcją wycieczki było widowisko muzyczne - „BAJKOLANDIA” w Teatrze Muzycznym. Ten barwny, roztańczony i rozśpiewany spektakl wprowadził nas w świat bajek, znanych wszystkim dzieciom. Usłyszeliśmy największe hity filmów animowanych w wykonaniu solistów, chóru, baletu i orkiestry. Widowni najbardziej spodobały się utwory z filmów takich jak: „Kraina Lodu” i „Madagaskar”.

Przebojowy Król Julian sprawił, że wszyscy obecni wstali ze swych miejsc i śpiewali razem z nim. Oczywiście nie obyło się bez bisów. Bawiliśmy się znakomicie.

Dalszym etapem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Wsi Lubelskiej. Tam dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat życia dawnych mieszkańców naszego regionu.

W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć wizyty w McDonald's. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domów.

 

Galeria: