ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

Rozstrzygnięto XV Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA, który prowadzony jest przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" w Grodzisku Mazowieckim oraz Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Celem konkursu jest: upowszechnienie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego, aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć oraz poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV – VII.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

  1. Mateusz Jóźwiak z klasy V a – nagroda za bardzo dobry wynik,
  2. Milena Turzyńska z klasy VII a - nagroda za bardzo dobry wynik,
  3. Filip Szymański z klasy V b – wyróżnienie,
  4. Julia Żyłowska z klasy V b – wyróżnienie,
  5. Tomasz Kowalczuk z klasy V b – wyróżnienie,
  6. Maria Chwedczuk z klasy V c – wyróżnienie,
  7. Zuzanna Czernysz z klasy V c – wyróżnienie,
  8. Jakub Sowa z klasy V c - wyróżnienie,
  9. Aleksandra Słotwińska z klasy V c – wyróżnienie,
  10. Adam Kulczyński z klasy V c - wyróżnienie.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniów do konkursu przygotowywała p. Justyna Marcych.

 

Galeria: