ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

W związku ze 100-leciem odzyskania przez Polskę Niepodległości Samorząd Uczniowski przygotował wystawę, na której znalazły się prace plastyczne i literackie nagrodzone w konkursach. Uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów laureatom i wyróżnionym miało miejsce pod koniec zeszłego roku szkolnego. Teraz przyszedł czas na prezentację prac, które świadczą o niezwykłej wyobraźni, kreatywności, a przede wszystkim o talencie naszych wspaniałych uczniów.

 

 

LISTA UCZNIÓW NAGRODZONYCH W KONKURSIE POETYCKIM „STROFY O MOJEJ OJCZYŹNIE”

 1. Filip Szymański – kl. V b
 2. Wiktoria Germańska – VII b
 3. Aleksandra Szabat – VII b
 4. Oliwia Czerw – VIII a
 5. Kinga Żuraw – VIII b

LISTA UCZNIÓW NAGRODZONYCH W KONKURSIE PLASTYCZNYM „OJCZYZNO, NAMALUJĘ CIĘ”

I miejsce

 • Oliwia Czerw – VIII a
 • Kamilla Dziomaga – VI b
 • Aleksandra Szabat - VII b
 • Oliwia Romanowicz – VII b
 • Milena Turzyńska – VII a

II miejsce

 • Mateusz Żuraw – V b
 • Malwina Kryszczuk – VII a
 • Karolina Zimon – VII b
 • Julia Ptak – VII a
 • Oliwia Rybaczuk – VII b

III miejsce

 • Oliwia Roman – VIIa
 • Natalia Osiniak – VI b
 • Alan Duma – V b
 • Rafał Kowalczuk – VII b

WYRÓŻNIENI

 • Laura Socha – VII b
 • Kinga Chmarzyńska – VI b
 • Julia Lipińska – VII b
 • Filip Szymański - V b
 • Anna Siejko – V b
 • Weronika Rychel – VI b
 • Maria Chwedczuk – V c
 • Klaudia Strzępek – V b
 • Martyna Kolenda – V b
 • Roksana Więsyk – VII b

Na wystawie znalazły się również prace literackie Patrycji Dziumagi i Michała Szabata z kl. IV c, którzy postanowili przyłączyć się do osób pragnących w niecodzienny sposób uczcić Dzień Niepodległości.

Wszystkim uczestnikom konkursów, laureatom i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

Opiekunowie SU Justyna Marcych Ewa Sitnik- Pogwizd

 

Galeria: