ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie, Aleksandra Szabat została nagrodzona w XVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Darujmy światu pokój 2018. Organizatorem konkursu adresowanego do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat zainteresowanych sztukami plastycznymi, którzy za pomocą dowolnej techniki pragną wypowiedzieć się na temat otaczającej rzeczywistości i podpowiedzieć nie tylko dorosłym, ale również swoim rówieśnikom jak postępować, by uczynić świat piękniejszym i spokojniejszym, dobrym i przyjaznym jest Oświęcimskie Centrum Kultury.

 

Gratulujemy Oli i życzymy jej kolejnych sukcesów!

 

Galeria: