ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

19.10.2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 uczestniczyli w pokazach chemicznych na Wydziale Chemii UMCS w Lublinie, podczas których nie tylko obserwowali ale również osobiście asystowali w przeprowadzaniu eksperymentów. Doświadczenia łatwe i trudne oraz te niemożliwe do wykonania w warunkach szkolnych przedstawione zostały w sposób prosty i zrozumiały, z dużą dawką humoru. Była to doskonała okazja do poszerzenia wiadomości oraz zrozumienia tego jakże tajemniczego i fascynującego, choć powszechnie uważanego za trudny, przedmiotu. Pokazy jak zwykle wzbudziły dużo pozytywnych wrażeń.

Opiekunami uczniów były panie: Aneta Derlak, Małgorzata Jasina, Patrycja Lipska.

 

Galeria: