ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

29 listopada uczniowie klasy I b udali się do hrubieszowskiego muzeum na spotkanie andrzejkowe. Zostaliśmy zaproszeni do sali, w której czekały na nas przeróżne wróżby. Było dużo karteczek, które skrywały jakąś tajemnicę i wiele innych rekwizytów. Poznaliśmy historię tego magicznego dnia, a później zaczęło się wróżenie. Byliśmy ciekawi co nas czeka w przyszłości. Niektórym bardzo spodobała się wylosowana przyszłość, innym nie, ale było dużo śmiechu i radości. Ten dzień będzie na pewno miłym wspomnieniem.

Galeria: