ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

26 listopada klasa I a świętowała Dzień Misia. Dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione pluszaki, różnego koloru i różnej wielkości.Tego dnia wszystkie zadania uczniowie podejmowali razem z maskotkami. Zabawy w kręgu, noszenie misia na barana, kołysanie go, składanki origami, misiowa prezentacja, czy kolorowanie i wykonanie maski były główną atrakcją zajęć. Dzieci chętnie pracowały również w grupach. Wspólnie rysowały portrety misia wesołka, łakomczucha, sportowca, zmarźlucha i eleganta.

 

Na koniec wszyscy delektowali się niedźwiedzim przysmakiem - miodem. Uczestnicy zabawy otrzymali pamiątkowe medale.

Wych. Anna Kryszczuk

 

Galeria: