ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

4 grudnia rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych ph. „Moja pierwsza wizyta w bibliotece szkolnej”. Komisja oceniła prace i przyznała 4 nagrody główne, 2 wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

 

Nagrody

Magdalena Sawicka
Weronika Sala
Patryk Paluch
Wiktor Herda

Wyróżnienia

Nikola Stańczak
Maja Borek

Gratulujemy i zapraszamy do biblioteki szkolnej.

 

Galeria: