ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

Mała Grupa Teatralna wystąpiła z przedstawieniem „Jedna chwilka, uczuć kilka, czyli o uczuciach z uczuciem” dla uczniów z klas 0-III. Wszyscy zaproszenie przyjęli z entuzjazmem i przybyli do czytelni szkolnej, która na czas przedstawienia zamieniła się w scenę teatralną. Tym razem dzieciom opowiedzieliśmy o emocjach i uczuciach jakie towarzyszą nam na co dzień. Udowodniliśmy, że

„z uczuciami różnie bywa, nieraz człowiek je ukrywa

lub choć nie wie sam, co czuje,

jakoś nazwać to próbuje”.

Wystąpili: Radość, Smutek, Miłość, Gniew, Szczęście, Żal, Odwaga, Strach, Wstyd, Wina, Złość i Tęsknota.

W poszczególne role wcieliły się uczennice klasy VII: Aleksandra Szabat, Wiktoria Germańska, Julia Lipińska, Marcela Mazurek, Roksana Więsyk, Amelia Błonka, Oliwia Romanowicz, Oliwia Rybaczuk, Laura Socha, Karolina Zimon. Są to uczennice, które 4 rok pracują w Małej Grupie Teatralnej.

Przedstawienie skończone, ale mamy już pomysł na następny teatrzyk. Do zobaczenia na szkolnej scenie.

 

Galeria: