ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

6 grudnia do naszej klasy I A przybył Św. Mikołaj. Przywitaliśmy go tańcem i śpiewem. W zamian otrzymaliśmy długo wyczekiwane prezenty. Św. Mikołaj poprosił nas o małą przysługę. Obiecał, że przyjdzie za rok tylko wtedy, gdy pomożemy mu rozdać część upominków. Bez wahania przyjęliśmy postawione zadanie. To była dobra decyzja. Przebrani za pomocników Św. Mikołaja, wyruszyliśmy z niespodziankami do pracowników szkoły i rodziców. Od razu przekonaliśmy się, że rozdawanie nawet drobnych prezentów daje o wiele więcej radości niż otrzymywanie ich. Dziękujemy Mikołaju za tą ważną lekcję! Do zobaczenia za rok!

wych. Anna Kryszczuk

Galeria: