Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Business person

Klasa I b z wielkim zaangażowaniem przygotowywała się do świąt Bożego Narodzenia wykonując różne dekoracje świąteczne takie jak bombki, choinki, pomarańcze nabijane goździkami, aniołki i wiele innych. Z radością dzieci uczyły się piosenek świątecznych i brały udział w szkolnym koncercie kolęd i pastorałek. 20 grudnia uczniowie przyszli w odświętnych strojach, aby podzielić się opłatkiem. Przy stołach zastawionych smakołykami przygotowanymi przez rodziców składali sobie najserdeczniejsze życzenia.

Później śpiewaliśmy znane kolędy. Chociaż do świąt jeszcze kilka dni, my już dzisiaj czuliśmy magię tego radosnego dnia.

Wych. Alicja Ryszkowska