ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

W grudniu uczniowie klas I –III wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Kocie drzewo” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Hrubieszowie. Celem konkursu było rozwijanie twórczej wyobraźni i wrażliwości dziecka. Uczniowie wykonywali prace dowolną techniką na formacie A4. Czworo dzieci z naszej szkoły otrzymało nagrody i są to: Julia Wróbel, Igor Wójcicki, Bartek Misiak, Magdalena Sawicka.

 

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów

 

Tekst Alicja Ryszkowska