ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

19 grudnia uczniowie kl. I a przyszli do szkoły odświętnie ubrani i zasiedli przy jednym stole, nakrytym białym obrusem, udekorowanym bożonarodzeniowymi stroikami. Po złożeniu sobie życzeń dzieci radośnie zaśpiewały znane kolędy i pastorałki. Potem ozdabiały pierniczki lukrowymi pisakami i wykonały z papieru ozdoby choinkowe. Każdy przygotował także świąteczne kartki dla swoich bliskich. Tego dnia w klasie było mnóstwo uśmiechów, ciepła i wzajemnej życzliwości.

wych. Anna Kryszczuk

Galeria: