ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

28 lutego, drugi rok z rzędu, w bibliotece szkolnej odbyła się zabawa czytelnicza dla klasy III „Andersenada”. Podczas wykonywania różnych zadań młodzi czytelnicy mieli okazję wykazać się znajomością niektórych baśni z bogatej oferty Hansa Christiana Andersena. Dla uczniów przygotowano 4 konkurencje: łączenie postaci bądź rekwizytu z tytułem baśni, zgaduj –zgadula, odgadywanie postaci i tytułu na podstawie opisu, rekwizyt i tytuł. Najwięcej trudności sprawiło dzieciom odgadywanie postaci na podstawie opisu. Największą wiedzą wykazał się Szymon Hapoński, który dostał dyplom dla najlepszego zawodnika „Andersenady”. Pozostali uczestnicy otrzymali naklejki z motywem książki i hasłem motywacyjnym.

Galeria: