ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

W czwartek, 07.03. 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się Dzień Otwarty dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/20 rozpoczną naukę w oddziale przedszkolnym i klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice.

Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały liczne atrakcje - artystyczne, komputerowe, sportowe. Rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami i dyrekcją szkoły.

Mamy nadzieję, że pobyt gości w naszej szkole dostarczył wszystkim wielu miłych emocji, a wizyta okazała się dla dzieci ciekawą i atrakcyjną formą połączenia zabawy z nauką.

Galeria: