ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Warsztaty chemiczne

admin

W dniach 4 i 5 marca w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się warsztaty chemiczne. W tym czasie sale lekcyjne zamieniły się w laboratorium chemiczne, a uczniowie mieli okazję do doskonalenia umiejętności planowania doświadczeń, posługiwania się sprzętem laboratoryjnym oraz wnioskowania na podstawie własnoręcznie przeprowadzonych eksperymentów.

Warsztaty chemiczne połączone z bardzo efektownym pokazem doświadczeń przeprowadzone zostały przez pracowników Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, panią Darię Mrozińską i pana Krzysztofa Warzochę.

W zajęciach wzięli udział zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjum w doskonałej atmosferze pełnej humoru i dobrej zabawy.

Warsztaty zorganizowała p. Aneta Derlak

 

Galeria: