ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

3 kwietnia podsumowany został Konkurs Szybkiego Czytania. W czytelni szkolnej zgromadzili się uczniowie, którzy zostali laureatami konkursu i uzyskali tytuły Mistrza i Wicemistrza w szybkim czytaniu. Po trzech etapach konkursu wyniki przedstawiają się następująco:

Mistrz szybkiego czytania klas IV Bartłomiej Krawczuk

Wicemistrz szybkiego czytania klas IV Szymon Tomaszewski

Mistrz szybkiego czytania klas V Bartosz Czerwiński

Wicemistrz szybkiego czytania klas V Zuzanna Wolanin

Mistrz szybkiego czytania klas VI Karol Grzeszczuk

Wicemistrz szybkiego czytania Amelia Suś

Mistrz szybkiego czytania klas VII Karol Derlak

Wicemistrz szybkiego czytania klas VII Magda Chrzanowska

Mistrz szybkiego czytania klas VIII Miłosz Domina

Wicemistrz szybkiego czytania klas VIII Honorata Dobrowolska

Tytuł Mistrza Szkoły w szybkim czytaniu uzyskał Miłosz Domina, Wicemistrzem Szkoły szybkiego czytania został Karol Grzeszczuk. W konkursie wzięło udział 48 uczniów. Organizatorem była biblioteka szkolna.