Wizyta w parku rozrywki BOUNCE

28 marca 2019 r. uczniowie klas Va, Vb i VIa Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie z panią Dorotą Witkowską, Eweliną Frąc i Darią Germańską-Bednarczuk wybrali się do Lublina. Humory dopisywały już podczas jazdy autokarem. Pierwszym etapem naszej wycieczki był pobyt w największym w Europie dmuchanym parku rozrywki BOUNCE, wypełnionym dmuchanymi trampolinami. Wielokolorowy plac zabaw, tor przeszkód, 5-metrowa zjeżdżalnia czy 4-metrowa ścianka wspinaczkowa to tylko przykłady atrakcji, które zachęcały do podskoków w BOUNCE.

Sprawdzianem sportowych umiejętności naszych uczniów była Bańka Wstańka, Nogozwalacz, Skok w Bok, Koloseum, Basket Bounce czy Łapu-Capu. Spryt, odwaga i odrobina szaleństwa to wszystko czego potrzebowali, by dobrze się bawić.

Następnym etapem naszej wycieczki był pobyt w Aqua Parku. Po przybyciu na miejsce wszyscy sprawnie przebrali się i ustawili na zbiórce przed panem ratownikiem, który omówił zasady bezpieczeństwa na basenie. Bardzo dużo frajdy sprawiły dzieciom wspólne zabawy w wodzie oraz zjazdy ze zjeżdżalni. Po intensywnych zajęciach na basenie uczniowie wraz z opiekunami udali się na długo wyczekiwany posiłek. To był zdrowo i aktywnie spędzony czas. Uczestnicy wyjazdu wrócili zadowoleni. W drodze powrotnej rozmowom nie było końca a każdy dzielił się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami.

To był niesamowity dzień!