Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Business person

Tradycją szkoły są obchody święta naszego patrona majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Obchodzimy go w rocznicę śmierci Hubala, 30 kwietnia. W tym wyjątkowym dniu, społeczność szkolna uczciła pamięć naszego bohatera. Z tej okazji, podczas uroczystej akademii, wystąpiła młodzież, przygotowana przez panie: Anetę Franke i Ewę Sitnik – Pogwizd, w pięknym montażu słowno – muzycznym. W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Marzanna Bednarczuk, która przybliżyła wszystkim zebranym postać naszego Patrona Szkoły. Program artystyczny powstały wysiłkiem kilkudziesięciu osób dostarczył wszystkim głębokich przeżyć. Pojawiły się w nim recytacje, scenki teatralne i taniec. W przekazywane treści pięknie wkomponowały się piosenki w wykonaniu szkolnej grupy wokalnej.