ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Sukcesy w konkursie geograficznym

admin

25 kwietnia 2019 r. odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Palcem po mapie” dla uczniów szkół podstawowych, zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Nagrodę w tym konkursie otrzymał Borys Nowak z klasy VII a, a wyróżnienie otrzymała Patrycja Gontarz z klasy VIII c. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Gminę Miejską Hrubieszów: albumowe wydania książek o tematyce geograficznej i Power banki Samsung. Uczniów do konkursu przygotowała pani Elżbieta Szkalej.

Wyróżnionym uczniom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !

 

 

Zdjęcia: