ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły. Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU

Więcej informacji
Business person

25 kwietnia 2019 r. odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Palcem po mapie” dla uczniów szkół podstawowych, zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Nagrodę w tym konkursie otrzymał Borys Nowak z klasy VII a, a wyróżnienie otrzymała Patrycja Gontarz z klasy VIII c. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Gminę Miejską Hrubieszów: albumowe wydania książek o tematyce geograficznej i Power banki Samsung. Uczniów do konkursu przygotowała pani Elżbieta Szkalej.

Wyróżnionym uczniom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !

 

 

Zdjęcia: