ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Z książką na start

admin

24.09.2019 r. w klasie 0 A odbyły się zajęcia edukacyjne prowadzone przez p. Wandę Mieliczek z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie w ramach projektu "Mała Książka Wielki Człowiek". Celem spotkania było zachęcenie dzieci, ich rodziców i opiekunów do systematycznego odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem od najmłodszych lat. Pani bibliotekarce udało się stworzyć przyjazną i serdeczną atmosferę podczas zajęć.

Poprzez udział w różnych zabawach integrujących oraz promujących czytelnictwo pani pokazała dzieciom, że "spotkania z biblioteką" to świat, w którym króluje kreatywność i wyobraźnia. Dzieci wysłuchały krótkich, zabawnych opowiadań mówiących o roli książki w życiu człowieka i korzyści płynących z czytania. Obejrzały piękne, barwne ilustracje. Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas.

 

Galeria: