ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Trójce

admin

Dnia 4 października 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 po raz kolejny odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Było to wielkie wydarzenie dla całej społeczności szkolnej, zarówno uczniów jak i osób dorosłych. Oficjalne obchody zostały poprzedzone eliminacjami klasowymi, które wyłoniły najlepszych ze znajomości tabliczki mnożenia. Stali się oni egzaminatorami i ekspertami. Sprawdzali umiejętność szybkiego liczenia nie tylko wśród uczniów, ale i osób dorosłych. Za zdanie egzaminu uczestnicy otrzymywali certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia. Przeprowadzono 319 egzaminów wśród uczniów (125 spośród nich otrzymało certyfikat) oraz 18 osób dorosłych (7 otrzymało certyfikat).

Egzaminatorami byli: kl. IVa: Zofia Umer, Sara Błaszczuk, Angelika Walicka,
kl. Va: Maksymilian Kański, Patryk Kozłowski, Ewa Kozak, Nina Podskarbi, Paulina Sala, Anastazja Sala, Rafał Dobrowolski, Szymon Tomaszewski, Anna Zinkiewicz,
kl. Vb: Marta Lenard, Magdalena Jurak, Marcel Markiewicz, Klaudia Gryniewicz, Antoni Werner, Anna Wiśniewska, Krzysztof Hraciuk, Michał Martyniuk,
kl. Vc: Oskar Lenard, Zuzanna Bachusz, Lena Serafin, Martyna Szpakowska.

Egzamin nadzorowali i pomagali w przeprowadzeniu Asystenci:
kl. VII a: Jakub Gąsior, Karol Grzeszczuk, Marlena Uszko, Patrycja Zając
kl. VII b: Wiktoria Boniecka, Emilia Czujkowska, Ula Pisklak, Natalia Osiniak,
kl. VIIIa: Julia Ptak, Milena Turzyńska, Oliwia Wiśniewska,
kl. VIIIb: Oliwia Rybaczuk, Marcela Mazurek, Julia Lipińska.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, wzbudziły w uczniach wiele emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy znajomości tabliczki mnożenia. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Małgorzaty Hanc, pani Małgorzaty Koniec i pana Krzysztofa Łopockiego za pomoc w przeprowadzeniu tego wydarzenia w naszej szkole.

Koordynatorami akcji w szkole byli nauczyciele matematyki: Joanna Tumiłowicz-Fijołek, Lilla Mystowska i Małgorzata Jasina.

 

Galeria: