ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Sukcesy plastyczne naszych uczniów

admin

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie mają różne talenty, dziś chcemy się pochwalić młodych plastyków. W VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Zauroczeni Lubelszczyzną", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Werbkowicach, nagrodę otrzymała Kamilla Dziomaga z kl. VII b. Komisja konkursowa wyróżniła też pracę Macieja Gałeckego z kl. VII b.

MDK W Zamościu zorganizował IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Inspiracje twórczością Kornela Makuszyńskiego.

Nagrodzona została praca Aleksandry Dudek z kl. VI c, do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano dzieło Macieja Gałeckego z kl. VII b.

W XXVIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje Boże Narodzenie” pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty autorkami wyróżnionymi kwalifikacją do wystawy pokonkursowej zostały Kamilla Dziomaga z kl.VII b i Milena Turzyńska z klasy VIII a.

 

Opiekunkami uczniów są panie Aneta Franke i Aneta Derlak.

Artystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Galeria: