ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Nagroda i wyróżnienie w "Debiut 2020"

admin

Dnia 2 lutego w Zamojskim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie 34. Konkursu Literackiego "DEBIUT 2020". Po zapoznaniu się z 40 pracami (proza, poezja) Jury w składzie: Piotr Linek, Elżbieta Sak i Małgorzata Twardziszewska postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia.

Wśród laureatów, uzdolnionych młodych poetów z województwa lubelskiego znaleźli się uczniowie z naszej szkoły:

- Wiktoria Boniecka z kl. VII b ( nagroda),

- Filip Szymański z kl. VI b ( wyróżnienie).

Serdecznie gratulujemy sukcesu! Wszyscy uczestnicy konkursu w ramach spotkania wzięli udział w warsztatach pisania wierszy, prozy, a także form dziennikarskich. Potem prezentowali swoje artystyczne dokonania w trakcie literackiego slamu.

Dla młodych literatów spotkanie w Zamojskim Domu Kultury było niezwykle wzbogacającym doświadczeniem i źródłem pozytywnych emocji.

Opiekun uczniów- Ewa Sitnik- Pogwizd