Podziękowania dla Mikołaja Miściora

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

sentencja, autor nieznany

Podziękowania

W tym trudnym czasie pandemii, pragniemy serdecznie podziękować uczniowi Państwa szkoły za pracę włożoną w pomoc dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Mikołaj Miścior uczeń kl. III C, wykazał się niebywałym zaangażowaniem w przygotowanie sprzętu ochronnego dla pracowników oddziału. Jeszcze raz dziękujemy za nieocenioną pomoc i wsparcie.

Z wyrazami szacunku Z-ca Ordynatora Oddziału Anestezjologii I Intensywnej Terapii

dr n. med. Tomasz Kraczkowski

Specjalista Anestezjolog

Mikołaj jesteśmy z Ciebie dumni!

Dzięki pracy Mikołaja powstawały elementy, wykonane przy pomocy drukarki 3D, które są wykorzystywane w sprzęcie ochronnym dla pracowników szpitala.