Konkurs "Pytania do Jana Pawła II"

W 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował konkurs online pt. „Pytania do Jana Pawła II”. Konkurs miał na celu upamiętnienie osoby wybitnego Polaka oraz przypomnienie, jak bliska mu była Ojczyzna. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas IV – VIII . Na konkurs wpłynęło 10 prac. Jury oceniło prace pod kątem zaangażowania, zgodności z tematem, samodzielności i pomysłowości.

Oto lista zwycięzców:

Patryk Kowalczuk- kl. IV a

Magdalena Marciniuk- kl. IV a

Piotr Koroński- kl. V b

Wojciech Mitrus- kl. VI b

Klaudia Strzępek- kl. VI b

Zuzanna Waleczko- kl. VI b

Mateusz Żuraw- kl. VI b

Adrian Flis- kl. VII b

Maciej Gałecki- kl. VII b

Sebastian Lachowski- kl. VII b

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy.