ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Konkursy z języka angielskiego

admin

XVI etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego "CLICKONMANIAC" tradycyjnie cieszył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie bardzo dużym zainteresowaniem. Konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing, sponsora nagród. W związku z obecną sytuacją epidemiczną (COVID-19) nie został przeprowadzony ostatni etap finałowy konkursu.

Do konkursu w różnych kategoriach przystąpiło wielu uczniów naszej szkoły, jedenastu z nich uzyskało tytuł finalisty.

 

Są to:

• na poziomie STARTERS: Kass Marcel

• na poziomie MOVERS: Księżyk Alan, Lenard Marta

• na poziomie FLYERS: Sowa Jakub, Szymański Filip, Poźniak Christian

• na poziomie CLICK ON 1: Adamus Jan, Boniecka Wiktoria, Zając Patrycja

• na poziomie CLICK ON 2: Dec Mateusz, Tomaszewski Kacper

Nasza szkoła od kilku lat bierze również udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Bielsku-Białej pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W jubileuszowej, XX edycji konkursu, która odbyła się 3 marca 2020 nasi uczniowie – podobnie jak w latach ubiegłych – świetnie się spisali.

Bdb wynik (II miejce) zajęli: Kass Marcel, Steciuk Kamil, Księżyk Alan, Lenard Marta, Adamus Jan, Boniecka Wiktoria i Zając Patrycja.

Db wynik (III miejsce) zajął Szymański Filip.

Do konkursów przygotowywały panie: Witkowska Dorota, Szlonzak Bożena i Frąc Ewelina.

 

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!