ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Konkurs Kangur Matematyczny 2020

admin

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" to najbardziej masowa impreza matematyczna na świecie. Również uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny, mieli możliwość zmierzenia się w tym prestiżowym konkursie. W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach był kilkukrotnie przekładany, ale ostatecznie został przeprowadzony droga internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Udział w nim wzięło ponad czterdziestu uczniów naszej szkoły.

Miło nam poinformować, że sześciu uczniów uzyskało wyniki na miarę nagrody.

Bardzo dobry wynik: Piotrowski Jan II b i Budzyński Paweł VI c

Wyróżnienie: Wosiek Kacper III a, Łabańska Anna III c, Steciuk Kamil III c Zając Patrycja VII a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.