ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

admin

 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
dla uczniów Szkoły Podstawowej NR 3
wraz Pocztem Sztandarowym

PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA 2023 r.

godzina 8.00 w KOŚCIELE ŚW. MIKOŁAJA
zostanie odprawiona Msza święta inaugurująca nowy rok szkolny

godzina 9.30 w sali gimnastycznej szkoły uroczyste rozpoczęcie.
Następnie uczniowie spotkają się z wychowawcami w klasach.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.