Konkurs historyczny „Warto być Polakiem”

7 listopada 2018 roku w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbył się finał wojewódzki testu wiedzy historycznej „Warto być Polakiem”. Konkurs został zorganizowany przez redakcję Kuriera Lubelskiego pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Wojewody Lubelskiego z okazji jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W etapie finałowym wzięło udział 1068 uczniów z 367 szkół w województwie lubelskim.

Naszą szkołę reprezentowali:

• W kategorii młodzieży z klas III gimnazjum: Katarzyna Tokarczuk (kl. III a), Lidia Pasieka (kl. III b), Wiktoria Buczko (kl. III a), Patrycja Karońska (kl. III b).
  • W kategorii uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej Kinga Żuraw (kl. VIII b), Adam Kulczyński (kl. V c), Mateusz Watras (kl. VIII a)

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy udziału w konkursie.