XXXI Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”

Super User

W sobotę 2 grudnia od godz. 10.00 w hali sportowej Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ruszyły rozgrywki XXXI edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej skierowanego do dorosłych. Udział w turnieju zadeklarowało osiem drużyn: drużyna absolwentów SP 3 – „Łozumisz”, drużyny hrubieszowskie: „Policja”, „Raiders”, „Prywaciarz”, „Jednostka Wojskowa”. Od kilku lat są z nami drużyna” PZU Sport Team”- Warszawa oraz Oldboye Włodzimierz Wołyński (Ukraina). Po raz pierwszy w turniej zagrała drużyna „Inter Baum” Zamościa. Drużyny były rozlosowane w dwóch grupach. O godzinie 11.00 Marzanna Bednarczuk dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w swoim wystąpieniu powitała wszystkich obecnych i odniosła się do historii turnieju podkreślając, że turniej nie przetrwałby tylu lat gdyby nie zaangażowanie wielu ludzi. Podziękowała wszystkim, którzy na przestrzeni lat włożyli swój trud w organizację i przebieg turnieju a szczególnie poprzedniej Pani dyrektor szkoły Danucie Krawczuk. Słowa wdzięczności skierowała do Mariana Cisło – inicjatora powstania tej formy zagospodarowania czasu wolnego, wieloletniego dyrektora SP 3 a obecnie Przewodniczącego komisji oświaty, kultury, prawa i administracji VIII kadencji Rady Miasta.

Pan Cisło przypomniał historię turnieju, rozgrywanego zawsze w grudniową sobotę przed „mikołajkami”. Biletem wstępu są słodycze, które przeznaczamy na paczki dla najbardziej potrzebujących wsparcia uczniów naszej szkoły. Uroczystość otwarcia turnieju uświetnił występ grupy tanecznej Szkoły Podstawowej Nr 3 przygotowany przez Panią Joannę Różańską. Po oficjalnym otwarciu zespoły przystąpiły do dalszej rywalizacji. Wręczenia nagród oraz uroczystego podsumowania turnieju dokonał Zastępca Burmistrza Pan Paweł Wojciechowski i dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 Pani Marzanna Bednarczuk.

WYNIKI XXXI HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻEJ „KTO LEPSZY”

Grupa A

8. miejsce - Policja

Król strzelców – Grui Yevhenij (Oldboye Włodzimierz Wołyński) - 9 bramek

Składy drużyn:

Oldboye Włodzimierz Wołyński – Tatarincew Vitaliy (1), Borbask Ihor, Grui Yevheniy (9), Mosorec Ihor, Nikityk Andzey (2), Moguleckiy Wadim (1), Omeciak Maksym (2), Sadowskiy Wiktor, Pawlosenko Sasha, Niciporyk Uriy, Martynyk Uriy, Kikinchk Fedir.

Łozumisz – Mateusz Pańko (2), Dominik Kazan (1), Michał Wiejak (2), Filip Pietrusiewicz (3), Przemek Kraszkiewicz (3), Michał Blicharz (4), Wiktor Kociach.

Jednostka Wojskowa Hrubieszów – Jakubiak Bartłomiej, Marcin Szwiec, Arkadiusz Sekulski (4), Adam Frąk, Michał Jabłoński (5), Wojciech Bańka, Kamil Kuźmiński, Mateusz Adamiec (2), Mariusz Musiał (3), Sławomir Oleszczuk.

Raiders Hrubieszów – Krystian Łamejko, Krzysztof Barszcz, Marcin Nowakowski, Paweł Kucy, Jarosław Jasina, Mateusz Wysocki (1), Patryk Kulik (3), Łukasz Chabros, Paweł Jarmoluk.

Policja Hrubieszów – Cezary Piasecki, Michał Mucha, Mariusz Uszko, Piotr Stadnicki (2), Kacper Foltyn (3), Dariusz Gromadzki, Michał Kołtun, Karol Kaziuk.

PZU Sport Team – Grzegorz Somla, Marek Czaplicki, Szymon Grot, Tomasz Kotko (1), Karol Struczewski, Paweł Stańczewski (1), Józef Kordyl (1), Kamil Kuciński.

Prywaciarz – Daniel Herbin, Marcin Kaniuga (1), Błażej Omański (1), Michał Herda, Dawid Masny (1), Wojciech Lecko, Mariusz Podgórski.

Inter Baum Zamość – Radosław Woś, Łukasz Ziemian (1), Tomasz Litwińczuk (1), Paweł Buryś (1), Łukasz Wirski (3), Przemysław Osuch, Michał Grula (4), Michał Cisek (4), Marcin Mazur.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 dziękuje:

• Pani Burmistrz Miasta Marcie Majewskiej za ufundowanie medali, pucharów, statuetek;
  • Dyrektorowi Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Markowi Watrasowi za umożliwienie zorganizowania turnieju i za okazaną pomoc w jego organizacji wraz z Pracownikami, którzy wspierali nas w sprawnym przeprowadzeniu turnieju; - Panu Pawłowi Jarmolukowi za współpracę i pomoc w organizacji turnieju;
  • Panom: Arturowi Tymeckiemu, Wojciechowi Szewczukowi, Jarosławowi Jasinie, Konradowi Łukiewiczowi, Tomaszowi Lenardowi za sprawne sędziowanie meczów;
  • Panu Maciejowi Łyko za patronat medialny portalu „lubiehrubie”;
  • Wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i sportową rywalizację;

Dyrekcja szkoły słowa podziękowania kieruje do nauczycieli wychowania fizycznego SP 3:

• Joanny Różańskiej, Tomasza Lenarda, Dominika Stajszczyka, Tomasza Szlonzaka, Daniela Lipskiego za całokształt prac związanych z organizacją i przeprowadzeniem turnieju;
  • Nauczycieli - opiekunów Samorządu Uczniowskiego poszczególnych grup wiekowych: Iwony Rubachy, Jadwig Hukowskiej, Ewy Sitnik- Pogwizd, Justyny Marcych, Patrycji Lipskiej, Iwony Chrząstek i uczniów
  • przedstawicieli SU za zaangażowanie przy zbieraniu słodyczy.
  • pielęgniarce Pani Marii Kapyś za całodzienną opiekę medyczną;

Pracownikom Podstawowej Nr 3 dziękujemy za całokształt prac związanych z organizacją i przeprowadzeniem turnieju;

Wielką wdzięczność kierujemy do wszystkich darczyńców i dziękujemy za złożone słodycze;

Kibicom dziękujemy za sportowy doping.

Ze sportowym pozdrowieniem - Szkoła Podstawowa Nr 3