ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Osiągnięcia uczniów

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych

Rok szkolny 2000/2001

Małgorzata Lachiewicz
Anna Sobczuk
Małgorzata Porębska
Wojewódzki Konkurs Krasomówczy organizowany przez LKO  finalista
Aleksandra Lubawska Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła  finalista

 

Rok szkolny 2001/2002

Marek Kurzydłowski Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez LKO  finalista
Marek Kurzydłowski Wojewódzki Konkurs Geograficzny organizowany przez LKO  finalista
Natalia Dziedzic Wojewódzki Konkurs Historyczny organizowany przez LKO  finalista

 

Rok szkolny 2002/2003

Katarzyna Gierbienis
Piotr Kozłowski
Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Fizyczny organizowany przez LKO  finalista
Elżbieta Kiryczuk Wojewódzki Konkurs Humanistyczny organizowany przez LKO finalista
Damian Dyniec Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy organizowany przez LKO laureat
Konrad Dobrowolski VII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Agnieszki Bartol. W roku szkolnym 2003/2004 i 2004/2005 uczeń brał udział w 10 ogólnopolskich konkursach literackich i poetyckich i jednym międzynarodowym. We wszystkich uzyskał tytuł laureata lub otrzymał nagrodę. laureat
Katarzyna Gierbienis
Wojciech Szopiński
Piotr Porębski
Łukasz Hołownicki
Konkurs Matematyczny „Zagimak” laureat
Katarzyna Gierbienis Konkurs Matematyczny „Matematyka dla wszystkich” laureat

 

Rok szkolny 2003/2004

Elżbieta Brzóz
Damian Dyniec
Kamil Kowalski
Wojewódzki Konkurs Historyczny organizowany przez LKO laureaci
Wojciech Szopiński Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez LKO finalista
Elżbieta Brzóz Wojewódzki Konkurs Krasomówczy organizowany przez LKO finalista
Wojciech Szopiński Konkurs Matematyczny „Matematyka dla wszystkich” laureat
Piotr Kozłowski
Wojciech Szopiński
Łukasz Hołownicki
Paweł Hapoń
Rafał Dudek
Konkurs Matematyczny „Zagimak” laureaci

 

Rok szkolny 2004/2005

Rafał Dudek Wojewódzki Konkurs Biologiczny organizowany przez LKO finalista
Justyna Puk II Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II finalista
Rafał Dudek Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” laureat
Rafał Dudek Konkurs Matematyczny „Zagimak” laureat

 

Rok szkolny 2005/2006

Rafał Dudek Wojewódzki Konkurs Historyczny organizowany przez LKO laureat
Karolina Dobrowolska Ogólnopolski Konkurs na opowiadanie o tematyce olimpijskiej laureat
Rafał Dudek
Rafał Jasina
Konkurs Matematyczny "Zagimak" laureaci
Rafał Dudek Wojewódzki Konkurs Geograficzny organizowany przez LKO finalista
Mateusz Kutera Wojewódzki Konkurs Fizyczny organizowany przez LKO finalista
Mateusz Kutera VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Człowiek w ruchu - taniec" nagroda

 

Rok szkolny 2006/2007

Łucja Śliwińska Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła laureat
Kamila Franke Ogólnopolski XXIII Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży laureat
Marta Laskowska VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Człowiek w ruchu - taniec" nagroda

 

Rok szkolny 2007/2008

Rafał Jasina Wojewódzki Konkurs Fizyczny organizowany przez LKO laureat
Paula Słupna Ogólnopolski XXIII Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży laureat
Rafał Jasina Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez LKO laureat
Rafał Jasina Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła finalista

 

Rok szkolny 2008/2009

Paula Słupna XXV Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży laureat
Mateusz Malon Konkurs Matematyczny "Zagimak" laureat
Grażyna Tchórzewska III Ogólnopolski Konkurs Recytatorski finalista
Zespół muzyczny ONE Wielokrotnie zdobył nagrodę na festiwalach i przeglądach piosenki. Solistka – Martyna Temporowicz zdobywała nagrody indywidualnie.  

 

Rok szkolny 2009/2010

Gabriela Gałecka Wojewódzki Konkurs Historyczny organizowany przez LKO laureat
Mateusz Malon
Barbara Woźniak
Konkurs Matematyczny „Zagimak” laureat
Mateusz Malon Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez LKO finalista
Piotr Dudek Wojewódzki Konkurs Fizyczny organizowany przez LKO finalista

 

Rok szkolny 2010/2011

Gabriela Gałecka
Wojewódzki Konkurs Geograficzny organizowany przez LKO laureatka
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1530- 1683. Od Obertyna do Wiednia” finalistka
Piotr Dudek

Wojewódzki Konkurs Fizyczny organizowany przez LKO laureat
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny „Lwiątko” zdobywca tytułu TAON
Barbara Woźniak
Wojewódzki Konkurs Fizyczny organizowany przez LKO finalistka
Konkurs Matematyczny "Zagimak" laureatka
Aleksandra Biskup   Wojewódzki Konkurs Geograficzny organizowany przez LKO finalistka

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1530- 1683. Od Obertyna do Wiednia”

laureatka
Ogólnopolski Konkurs Literacki wyróżnienie
Barbara Marut IV Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II II miejsce
Zuzanna Kuczyńska XIX Wojewódzki Konkurs Literacki „Moje Boże Narodzenie” nagroda
Aleksandra Hołdaś, Paulina Hajkiewicz Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsze zakątki Lubelszczyzny w szacie jesiennej” wyróżnienie

 

Rok szkolny 2011/2012

Barbara Woźniak  Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez LKO finalistka
Wojewódzki Konkurs Biologiczny organizowany przez LKO finalistka
Barbara Woźniak
Piotr Małyszek
Konkurs Matematyczny "Zagimak" laureat
Aleksandra Biskup Wojewódzki Konkurs Historyczny organizowany przez LKO finalistka
Wojewódzki Konkurs Geograficzny organizowany przez LKO finalistka
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od konfederacji barskiej do powstania styczniowego” laureatka

XXVIII Międzynarodowy Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

laureatka
Piotr Małyszek Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” nagroda
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny „Lwiątko” nagroda
Jacek Kozak
Gabriel Szwaczkiewicz
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie
Barbara Marut Ogólnopolski Konkurs Papieski wyróżnienie

 

Rok szkolny 2012/2013

Piotr Małyszek


Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez LKO laureat
Wojewódzki Konkurs Fizyczny organizowany przez LKO finalista
Konkurs Matematyczny "Zagimak" laureat
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny "Lwiątko" tytuł
KAON
Regionalny Konkurs Informatyczny „Algorytm” laureat
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik” Złoty
Dyplom
Barbara Marut Wojewódzki Konkurs Krasomówczy organizowany przez LKO laureatka
Maryla Dziomaga Wojewódzki Konkurs Fizyczny organizowany przez LKO finalistka
Anna Radomska
Gabriel Szwaczkiewicz
Konkurs Matematyczny "Zagimak" finaliści
Jacek Kozak Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie

 

Rok szkolny 2013/2014

Marcin Gąsior Konkurs Matematyczny „Zagimak”,
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny „Lwiątko”
laureat
tytuł
TAON
Jacek Kozak Regionalny Konkurs Informatyczny „Algorytm” laureat
Kacper Węgor Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego CLICKONMANIAC laureat
Monika Góźdź Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kocie sprawy" nagroda

 

Rok szkolny 2014/2015

Marcin Gąsior Konkurs Matematyczny „Zagimak”,
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny „Lwiątko”,
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”
laureat
tytuł TAON Złoty
Dyplom
Kacper Węgor

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego CLICKONMANIAC laureat
Konkurs Matematyczny „Zagimak” finalista
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik” wyróżnienie
Jadwiga Słoniec Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni” II miejsce

 

 

Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych

 

Wojewódzka Gimnazjada w LA indywidualnie

2005 rok    1 miejsce w biegu na 300 m Aneta Teterycz
2006 rok   2 miejsce w biegu na 300 m Aneta Teterycz
2007 rok
  1 miejsce w biegu na 100 m  Aleksandra Szczęk
  7 miejsce w skoku wzwyż  Paulina Koc
2008 rok

  1 miejsce w biegu na 100 m Aleksandra Szczęk
  4 miejsce w skoku wzwyż Bartłomiej Grzyb
  5 miejsce w rzucie oszczepem Maciej Nowosad
2009 rok
  1 miejsce w skoku wzwyż Bartłomiej Grzyb
  2 miejsce w skoku wzwyż Mateusz Chachler
  4 miejsce w biegu na 100 m Katarzyna Kolenda
  4 miejsce w skoku w dal Daniel Wyżyn
  4 miejsce w rzucie kulą Maciej Nowosad
  4 miejsce w sztafecie 4x100 m Chłopcy
2010 rok
  1 miejsce w skoku w dal Daniel Wyżyn
  1 miejsce w skoku wzwyż Bartłomiej Grzyb

 

Wojewódzka Gimnazjada w LA

2006 rok    2 miejsce w sztafecie 4x100 m  

 

Wojewódzka Gimnazjada w koszykówce chłopców

2008 rok    5 miejsce zespołowo  
2009 rok    2 miejsce zespołowo  
2010 rok    3 miejsce zespołowo  

 

Wojewódzka Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców

2009 rok    4 miejsce zespołowo  
2010 rok    4 miejsce zespołowo  

 

Wojewódzka Gimnazjada w Lidze LA

2008 rok    4 miejsce zespołowo  
2009 rok    4 miejsce zespołowo