Nie bądź ofiarą - warsztaty profilaktyczne

13 listopada 2019 roku uczniowie z klasy IV a i VI c wzięli udział w zajęciach profilaktycznych "Nie bądź ofiarą". Celem spotkania z psychologiem była nauka rozpoznawania emocji, u siebie i innych ludzi, radzenia sobie z własną złością i gniewem, poznania słów agresja i przemoc, przekazania informacji na temat różnych form agresji. Uczniowie podczas pracy w grupach poznali sposoby wyrażania emocji akceptowalnych społecznie, zapoznali się z alternatywnymi sposobami zapobiegania konfliktom oraz z wyjaśnieniem pojęcia mediacji i poznaniu jej technik.

Organizator spotkania

pedagog szkolny Urszula Suplicka