Uczniowie klasy II b w pracowni kulinarnej

Uczniowie klasy II b po raz pierwszy odwiedzili pracownię kulinarną. Zapoznali się z jej wyposażeniem i obowiązującym tu regulaminem. Następnie przystąpili do pracy. W planie był deser mix owocowy, robiony według własnego pomysłu. Każde dziecko przyniosło owoce, które lubi i przeróżne dodatki dekoracyjne. Było krojenie owoców, ubijanie śmietanki, nakładanie do pucharków i dekoracja.

Wszystkie desery prezentowały się przepięknie i i smakowały znakomicie. Przy okazji wspólnego spożywania deseru dzieci uczyły się zasad savoir – vivre przy stole - najważniejsze zasady podczas jedzenia.

Nauczyciele: Alicja Ryszkowska, Dorota Bobak