Wycieczka do Kozłówki klasy I a i I b

W tym roku szkolnym 5 czerwca kl. I a i I b wraz z opiekunami p. M. Koniec, p.E. Frąc, p. J. Hukowską, p. A. Dziedzic i p. M. Jędruszczak wybrały się na wycieczkę do Kozłówki i rancza Arka w Sernikach. Pogoda dopisała nam wspaniale, dobry humor nie opuszczał więc były ogromne szanse, że wycieczkę zaliczymy do niezwykle udanych. Zespół Pałacowy w Kozłówce wzbudził zachwyt. Uroku niewątpliwie dodają mu też spacerujące, piękne pawie. Po smacznym obiedzie i zabawach na placu zabaw spędziliśmy niezapomniane chwile na ranczu Arka w Sernikach.

Spotkaliśmy tam niezliczoną ilość zwierząt, które mogliśmy dotknąć czy pogłaskać. Dzieci mogły z bliska zobaczyć renifera, jeżozwierze, kangury, osiołki, kucyki, bawoły, strusie, czarne łabędzie, konie, króliki, papugi i inne. Ogromną frajdą była przejażdżka kolejką wąskotorową i drewnianymi wózkami. W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć wizyty w McDonalds.

Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domów.