Bezpieczne ferie zimowe

Ferie zimowe to okres, z którego wszyscy się cieszą, bo jest to odpoczynek od szkoły i beztroski czas z zimą, śniegiem i mrozem. Dnia 6 lutego 2019 r. klasa II a przedstawiła apel pt. “Bezpieczne ferie zimowe”. Uczniowie, pod czujnym okiem Pani Zimy, przypomnieli koleżankom i kolegom z klas 0 – III, w jaki sposób należy zachowywać się podczas zabaw na lodzie i śniegu. Po krótkiej części artystycznej, przedstawiciele klas trzecich, posegregowali zachowania podczas zabaw zimowych na właściwe i niewłaściwe. Natomiast oddział 0, klasy pierwsze oraz drugie sprawdziły się w rozwiązywaniu zimowych zagadek.

Wszyscy uczestnicy sprawdzianu spisali się doskonale, za co dostali od Pani Zimy naklejki. Na koniec pani dyrektor Marta Słupna oficjalnie potwierdziła, że cała społeczność klas 0 – III jest przygotowana do ferii zimowych i życzyła wszystkim udanego wypoczynku.

Alicja Dziedzic