ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Koncert życzeń

admin

Dnia 13 marca odbył się w naszej szkole Koncert Życzeń. Został on przygotowany przez Samorząd Uczniowski kl. IV- VI z myślą o tych osobach , które jeszcze nie tak dawno obchodziły Dzień Kobiet. Uroczystość, będącą formą podziękowania za całoroczny trud pracy, za uśmiech, za dzielenie się dobrem i radością, poprowadzili uczniowie z klas V, a mianowicie – Zuzanna Czernysz i Jakub Sowa. Celem imprezy była przede wszystkim prezentacja utalentowanych dzieci z naszej szkoły.

W trakcie prób wykazały się one niezwykłym zaangażowaniem. Dzięki temu później, już podczas koncertu, widownia mogła podziwiać i oklaskiwać młodych artystów, którzy zmierzyli się z ambitnym repertuarem i wykonali następujące utwory: „Zanim pójdę”, „Obiecuję”, „Łowcy gwiazd”, „Kochaj mnie”, „Weź nie pytaj”, „Rytm i melodia”.

Przeboje polskich artystów przypadły wszystkim do gustu, zwłaszcza, że nasza młodzież zaśpiewała je w sposób profesjonalny, potwierdzający to, że w szkole jest bardzo duża liczba osób niezwykle utalentowanych, ambitnych, kochających muzykę. W imieniu wszystkich Pań młodym artystom podziękowała p. Dyrektor Marzanna Bednarczuk, która przyłączyła się jednocześnie do serdecznych życzeń.

„Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,

smutków małych jak biedronka

i szczęścia wielkiego jak smok!

Dużo uśmiechu, a mało złości,

jak najmniej smutków i wiele radości!”.

 

Opiekunowie SU Justyna Marcych i Ewa Sitnik- Pogwizd

 

Galeria: