ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Święto naszego Patrona

Super User

Tradycją szkoły są obchody święta naszego patrona majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Obchodzimy go w rocznicę śmierci Hubala, 30 kwietnia. W tym wyjątkowym dniu, społeczność szkolna uczciła pamięć naszego bohatera. Z tej okazji, podczas uroczystej akademii, wystąpiła młodzież, przygotowana przez panie: Anetę Franke i Ewę Sitnik – Pogwizd, w pięknym montażu słowno – muzycznym. W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Marzanna Bednarczuk, która przybliżyła wszystkim zebranym postać naszego Patrona Szkoły. Program artystyczny powstały wysiłkiem kilkudziesięciu osób dostarczył wszystkim głębokich przeżyć. Pojawiły się w nim recytacje, scenki teatralne i taniec. W przekazywane treści pięknie wkomponowały się piosenki w wykonaniu szkolnej grupy wokalnej.

 

Galeria: