ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Lubelskie Green Velo

admin

Dnia 15 maja 2019 r. w Zespole Szkół Publicznych w Suścu odbyło się podsumowanie XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologiczno – Regionalnego „Lubelszczyzna – moja Mała Ojczyzna” przebiegającego pod hasłem „Lubelskie Green Velo”. Ideą konkursu było bliższe poznanie województwa lubelskiego przez uczniów i nauczycieli oraz upowszechnianie wiedzy o Szlaku Green Velo, którego długość na terenie woj. lubelskiego wynosi 414 km.

 

„Wschodni Szlak Rowerowy” promuje turystykę, sport, aktywny tryb życia oraz przyczynia się do poznawania własnego regionu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy V a i V c w składzie: Paweł Budzyński, Kacper Jamroż oraz Szymon Lenard.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Justyna Marcych

 

Galeria: