ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych

 

2008/2009

Rok szkolny 2008/2009

Osiągnięcia z bloku humanistycznego

  1. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Laureatka: Aleksandra Szeląg kl.VIc

  2. Okręgowy Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Laureatka: Aleksandra Szeląg kl.VIc

  3. X Ogólnopolski Konkurs Literacki "Pudełko moich marzeń" Zduńska Wola 2009.
    Wyróżnienie: (kategoria proza) Paulina Malon kl.I d

  4. Ogólnopolski Konkurs Literacki "Kosidudkowe przygody" Wyróżnienie dla klasy Id

  5. III Ogólnopolski Konkurs Literacki "Razem z Guziołkiem piszemy bajki" pod hasłem "Mój bajkowy świat za sto lat" - Laureaci: Wiktor Grodski kl.III d, Kinga Piłat kl.III d, Bartosz Smerdel kl. IIIa

  6. XII Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej w Bielsku-Białej -
    Laureat: Filip Weremij kl. III

  7. XXV Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej Słupsk 2009.
    Laureaci (kategoria proza): Wiktor Grodski kl.III d, Anna Radomska kl. IV a.
    Wyróżnienie: Paweł Buchajczuk kl.IIId, Maryla Dziomaga kl.IV, Barbara Marut kl.V a, Aleksandra Szeląg kl.VI c, Dominika Augustynek kl.V c

  8. IV Ogólnopolski Konkurs Literacki :Szkoła moich marzeń" Koszalin 2009.
    Laureatka: Aleksandra Biskup kl.VI c

  9. Okręgowy Konkurs Historyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka: Aleksandra Biskup kl.VI c

  10. III Ogólnopolski Konkurs na sztukę teatralną i scenariusz filmowy "Nie tylko na scenę" Warszawa 2008. Wyróżnienie: Aleksandra Bachusz kl.IVb

  11. Konkurs Literacki Debiuty Zamoœć 2009
    Nagrody: Aleksandra Szeląg kl.VIc, Dominika Augustynek kl.Vc

  12. VI Ogólnopolski Konkurs Literacki Wiersze o Zimie "Zimowanki, czyli o zimie rymowanki"
    Laureatka: Magdalena Chrząstek kl.Id

  13. XXVIII Powiatowy Mały Konkurs Recytatorski w Hrubieszowie
    Laureatka: Agata Borkowska kl.VIa

  14. Ogólnopolski Konkurs Literacki "Bajka na cztery pory roku"
    Laureatka: Justyna Szlonzak kl.Id


Osiągnięcia z bloku matematyczno-przyrodniczego

  1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Laureatka: Barbara Woźniak kl.VId

  2. Okręgowy Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Laureatka: Barbara Woźniak kl.VId

  3. Konkurs Matematyczny "SZPAK" organizowany przez LSCDN w Zamościu
    Laureaci: Woźniak Barbara kl.VId, Szeląg Aleksandra kl.VIc, Biskup Aleksandra kl.VIc, Szlonzak Przemysław kl.VIa, Radomska Anna kl.IVa, Jóźwiak Damian kl.IVa, Kozak Jacek kl.IVc

  4. Laureaci Konkursu Matematycznego "MIMAK"dla klas III organizowanego przez LSCDN w Zamościu
    Laureat: Wiktor Grodski kl.IIId
    Finaliœci: Fijołek Patryk kl.IIIb, Rybczyńska Katarzyna kl.IIIc, Borkowska Małgorzata kl.IIId, Kasztelan Przemysław kl.IIIc, Chachler Hubert kl.IIIb, Buchajczuk Paweł kl.IIId

  5. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2009
    Laureaci: Marcin Gąsior kl.IIb, Paweł Sala kl.Ib, Patryk Mazurek kl.IIb, Mikołaj Janik kl.IIc, Kamil Zubko kl.IIb, Jacek Kozak kl.IVc
    Wyróżnienia: Barbara Marut kl.Va, Wiktor Grodski kl. IIId, Artur Sagan kl.IIIa, Aleksandra Bachusz kl.IVb, Damian Jóźwiak kl.IVa


Osiągnięcia artystyczne

  1. VIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Rodzina. Prawa Dziecka" w Krasnymstawie (na 344 osoby)
    Nagroda: Alicja Romaniszyn kl.IIIb

  2. Wojewódzki Konkurs Plastyczny Przyroda Parków Krajobrazowych Roztocza
    Nagroda: Paulina Kucyk kl. VId, Natalia Blicharz kl. VIc

  3. Konkurs plastyczny "Mój Przyjaciel Prąd" organizowany przez Zamojską Korporację Energetyczną
    Wyróżnienie: Hubert Chachler kl.IIIb

  4. Konkurs plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa" organizowany przez Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie
    Nagrody: Bartosz Smerdel kl.IIIa, Joanna Pyc kl.IIc, Aleksandra Trześniowska kl.IIc, Kordian Kowalski kl.Ic, Lidia Błaszczuk kl.IIb, Patrycja Bitner kl.Ib, Aleksandra Bachusz kl.IVb, Bartłomiej Duduś kl.Vb, Katarzyna Dziewiczkiewicz kl.IVc

  5. Konkurs Plastyczny "W grudniowy dzień" organizowany przez Hrubieszowski Dom Kultury
    Nagrody i wyróżnienia: Alicja Romaniszyn kl.IIIb, Oliwia Kuśmierek kl.IIb, Agnieszka Ożóg kl.IIc, Karolina Hapoń kl.IIIc, Diana Jóźwiak kl.IIb, Patryk Fijołek kl.IIIb, Karolina Marchlewska kl.IIIb, Krystian Kowalski kl.IIb, Izabela Janicka kl.IVb, Katarzyna Dziewiczkiewicz kl.IVc, Wiktoria Mucha kl.VIb, Ewelina Kryszczuk kl.Vc

  6. XIX Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej - …świat moich marzeń… Zamość 2009
    Wyróżnienie (na 1643 nadesłanych prac): Bartłomiej Duduś kl.Vb

  7. Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej Hrubieszów 2009
    Nagroda Zespół "My": Karolina Krawczuk, Karolina Jasina, Jagoda Hyżowiecka, Natalia Lenard, Eliza Mejka, Zuzanna Kuczyńska, Kinga Peczak, Kinga Bronicka
    Wyróznienia: Justyna Szlonzak kl.Id, Piotr Capiuk kl.IVb

  8. XXXIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pod patronatem Ministra Spraw Zagranicznych w Japonii, Ministra Sztuki, Edukacji, Sportu, Nauki i Technologii oraz Japońskiej Fundacji na Rzecz Rozwoju Sztuki
    Laureatka (dzieci z 70 krajów): Karolina Wolanin kl.IIb

  9. IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Człowiek w ruchu" Pabianice 2009
    Wyróżnienia (kategoria 10 lat): Alicja Romaniszyn kl.IIIb
    Nagrody (kategoria 11 lat): Magda Buchajczuk kl.VIa, Natalia Czychańska kl.VIa

  10. XI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży "Klęska-powódź czy huragan-straż pożarna ci pomaga"
    I miejsce Konrad Mejka kl.IIb
    II miejsce Kinga Panasiewicz kl. IIb

 

2009/2010

Rok szkolny 2009/2010

Osiągnięcia z bloku humanistycznego

  1. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Finalistka: Aleksandra Bachusz kl.V b

  2. XXVI Ogólnopolski i IV Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej Słupsk 2010
    Laureaci (kategoria poezja): Anna Josse kl. III b, Zuzanna Kuczyńska kl. VI a Wyróżnienie (kategoria proza): Małgorzata Borkowska kl.IV a

  3. VII Ogólnopolski Konkurs Literacki Wiersze o Zimie "Zimowanki, czyli Zimowe Rymowanki"
    Laureatka: Kamila Czupryńska kl.II b

  4. XXIX Powiatowy Mały Konkurs Recytatorski w Hrubieszowie
    Laureatka: Wiktoria Ciesielczuk kl.V a
    Wyróżnienie: Krzysztof Gumieniak kl. VI c, Maciej Świderek kl. IV b

  5. XXIX Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski w Lublinie
    Laureatka: Wiktoria Ciesielczuk kl.V a

  6. II Ogólnopolski Konkurs Literacki o Treści Ekologicznej "Bajki na cztery pory roku"
    Laureatki: Justyna Szlonzak kl.II d, Aleksandra Jóźwiak kl. II d
    Wyróżnienie: Paulina Kawka kl. II d, Justyna Szlonzak kl. IId, Kinga Panasiewicz kl. III b

  7. Konkurs Literacki "Debiuty" w Zamościu
    Laureatka: Zuzanna Kuczyńska


Osiągnięcia z bloku matematyczno-przyrodniczego

  1. Konkurs Matematyczny "SZPAK" organizowany przez LSCDN w Zamościu
    Laureaci: Aleksandra Bachusz kl.V a, Jacek Kozak kl.V c, Jóźwiak Damian kl.Va
    Finaliści: Małgorzata Borkowska kl. IV a, Hubert Chachler kl. IV a, Patryk Fijołek kl. IV a, Katarzyna Rybczyńska kl. IV b, Wiktor Grodski kl. IV c, Paweł Buchajczuk kl. IV c, Kinga Peczak kl. VI a, Mateusz Wasiak VI c

  2. Laureaci Konkursu Matematycznego "MIMAK" dla klas III organizowanego przez LSCDN w Zamościu
    Laureat: Marcin Gąsior kl. III b, Mikołaj Janik kl. III c, Kacper Węgor kl. III c
    Finalista: Patryk Mazurek kl.III b

  3. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2010
    Wynik bardzo dobry: Kamila Czupryńska kl. II b
    Wyróżnienia: Aleksandra Bachusz kl.V b, Damian Jóźwiak kl.V a, Jacek Kozak kl. V c, Katarzyna Rybczyńska kl. IV c, Mikołaj Janik kl. III c, Paweł Buchajczuk kl. IV c, Marcin Gąsior kl. III b, Krystian Kowalski kl. III b, Patryk Mazurek kl.  III b

  4. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta"
    Laureaci: Kinga Piłat kl. IV c, Ewelina Kryszczuk kl. VI c
    Wynik bardzo dobry: Paweł Buchajczuk kl. IV c, Aleksandra Bachusz kl. V b, Izabela Janicka kl. V b
    Wyróżnienie: Katarzyna Tokarz kl. V b, Radosław Tadla kl. V b, Piotr Capiuk kl. V b, Krzysztof Gumieniak kl. VI c, Klaudia Smerdel kl. VI c, Jakub Borek kl. VI c, Iga Mirocka kl. VI c, Karolina Krawczuk kl. VI c, Bartłomiej Duduś kl. VI b

  5. Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Regionie Lubelskim - "Oblicza małej ojczyzny" organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i MDK w Lublinie
    IV miejsce: Katarzyna Szlonzak kl. V a, Wiktoria Bełz kl. V a


Osiągnięcia artystyczne

  1. I Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Labirynt wyobraźni" w Dąbrowie Górniczej.
    Kwalifikacja do wystawy: Monika Szeląg kl. IV a

  2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "Dzień bez samochodu początkiem kolorowego świata" w Częstochowie
    Laureaci: Diana Jóźwiak kl. III b, Kamil Zubko kl. III b

  3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Chopin też był dzieckiem"
    Laureatka: Alicja Romaniszyn kl.IV b

  4. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem "Pocztówka z wakacji"
    Wyróżnienie (na 4207 prac): Patrycja Gregorowicz kl. II c

  5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-literacki "Przygoda tuż za progiem"
    Nagrody: Aleksandra Bełz kl. III b

  6. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mój czworonożny przyjaciel" organizowany przez Centrum Edukacji Kacperek we Wrocławiu
    Nagroda: Patrycja Gregorowicz kl. II c, Kamil Boraca kl. II c

  7. XII Powiatowy Konkurs Zespołów Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Hrubieszowie
    Nagroda: Zespół "My"

  8. 40. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pod patronatem Ministra Spraw Zagranicznych w Japonii, Ministra Sztuki, Edukacji, Sportu, Nauki i Technologii oraz Japońskiej Fundacji na Rzecz Rozwoju Sztuki "Świat bez przemocy"
    Wyróżnienie: Wiktoria Wojda kl. III b

  9. I Ogólnopolski Konkurs Artystyczny - Edycja plastyczna im. Włodzimierza Pietrzaka pt. "całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem" pod patronatem honorowym małżonki prezydenta RP pani Marii Kaczyńskiej w Turku
    Wyróżnienie: Angelika Czychańska kl. V d

  10. Wojewódzki Konkurs Muzyczno-Literacki pod hasłem "Muzyka Fryderyka Chopina - muzyką wszystkich Polaków"    
    Wyróżnienie: Aleksandra Tlak kl. V a, Damian Kot kl. IV c

  11. VII Wojewódzki Festiwal Piosenki Europejskiej pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie LSCDN, Radio Lublin
    Wyróżnienie: Karolina Krawczuk kl. VI c

  12. Wojewódzki Festiwal Piosenki "Jesienne nutki"
    Wyróżnienie: Karolina Krawczuk kl. VI c

  13. Rejonowy Konkurs Plastyczny "Muzyka Chopina w obrazie zaklęta"
    III miejsce: Jagoda Nowakowska kl. V d


Osiągnięcia z innych dziedzin

  1. Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym
    II miejsce: Mateusz Frańczuk kl. VI c, Konrad Kutera kl. VI c

 

2010/2011

Rok szkolny 2010/2011

Osiągnięcia z bloku humanistycznego

  1. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Laureat: Aleksandra Tlak kl. VI a
    Finaliści: Aleksandra Bachusz kl. VI b, Jacek Kozak kl. VI c

  2. XXVII Ogólnopolski i V Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej Słupsk 2011
    Laureat: Agata Łaba kl. III b
    Wyróżnienie: Małgorzata Pitus kl. II a

  3. VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki Wiersze o Zimie "Zimowanki, czyli Zimowe Rymowanki"
    Laureaci: Dominika Karwowska, Kamil Boraca, Michał Jemielniak kl. III c

  4. XXX Powiatowy Mały Konkurs Recytatorski w Hrubieszowie
    Laureaci: Izabela Ciesielczuk kl. II a, Diana Jóźwiak kl. IV b

  5. XXX Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski w Lublinie
    Wyróżnienie: Izabela Ciesielczuk kl. II a

  6. XIV Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "LIPA 2010"
    Laureaci: Monika Bednaruk, Magdalena Chrząstek, Joanna Gidzińska, Justyna Szlonzak kl. III d

  7. Konkurs Literacki "Debiuty" w Zamościu
    Wyróżnienie: Aleksandra Tlak kl. VI a, Alicja Romaniszyn kl. V b

  8. XVI Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Jasło
    Laureaci: Michał Jemielniak, Katarzyna Kańkowska kl. III c

  9. II Ogólnopolski Konkurs Literacki "Zimowe fantazje"
    Laureat kategoria wiersz: Joanna Gidzińska kl. III d
    Laureat kategoria bajka lub opowiadanie: Aleksandra Jóźwiak, Magdalena Chrząstek kl. III d

  10. XX Ogólnopolski Konkurs Poetycki Poznań
    Wyróżnienie: Kamil Boraca kl. III c

  11. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bolesławie Prusie
    I miejsce drużynowo: Alicja Romaniszyn, Wiktoria Mikulska, Ewa Brońska, Albert Gardyński, Miłosz Orzechowski, Maciej Świderek kl. V b, Aleksandra Bachusz Katarzyna Tokarz kl. VI b, Wiktoria Ciesielczuk kl. VI a
    I miejsce indywidualnie: Wiktoria Ciesielczuk kl. VI a

  12. Konkurs Recytatorski "Ziemia Hrubieszowska w poezji i prozie"
    Laureaci: Izabela Ciesielczuk kl. II a, Małgorzata Borkowska kl. V c, Aleksandra Tlak kl. VI a

  13. XIII Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Hrubieszowie
    Wyróżnienie: uczniowie klasy II a

  14. Konkurs z języka polskiego "Test Polonica-OXFORD Plus"
    Laureaci: Anna Josse kl. IV b, Patryk Mazurek kl. IV b, Kacper Węgor kl. IV c

  15. Konkurs z języka angielskiego "Test Oxford Plus"
    Laureaci: Sylwia Izmaiłowska IV a - laureat I stopnia z wyróznieniem
    Elżbieta Drygiel IV a - laureat I stopnia
    Patryk Mazurek IV b - laureat I stopnia
    Anna Josse IV b - laureat I stopnia
    Karolina Wolanin IV b - laureat I stopnia
    Alicja Romaniszyn V b - laureat I stopnia
    Małgorzata Borkowska V c - laureat I stopnia
    Jakub Szumiata VI b - laureat I stopnia
    Radosław Tadla VI b - laureat I stopnia
    Aleksandra Bajurka VI b - laureat I stopnia
    Magdalena Suchodolska VI b - laureat I stopnia
    Aleksandra Bachusz VI b - laureat I stopnia


Osiągnięcia z bloku matematyczno-przyrodniczego

  1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Laureat: Aleksandra Bachusz kl.VI b

  2. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Laureat: Jacek Kozak kl.VI c
    Finalista: Piotr Capiuk kl. VI b

  3. Konkurs Matematyczny "SZPAK" organizowany przez LSCDN w Zamościu
    Laureaci: Marcin Gąsior kl. IV b, Damian Jóźwiak kl. VI a
    Finaliści: Artur Sagan kl. V c, Anna Radomska kl. VI a, Aleksandra Bachusz kl. VI b, Jacek Kozak kl. VI c
  4. Laureaci Konkursu Matematycznego "MiMaK" dla klas III organizowanego przez LSCDN w Zamościu
    Finaliści: Justyna Szlonzak kl. III d, Paweł Sala kl. III b

  5. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2011
    Wyróżnienie: Paweł Sala kl. III b, Patryk Mazurek kl. IV b, Marcin Gąsior kl. IV b, Mikołaj Janik kl. IV c, Paweł Buchajczuk kl. V c, Patryk Fijołek kl. V a, Małgorzata Borkowska kl. V c, Aleksandra Bachusz kl. VI b, Katarzyna Szlonzak kl. VI a

  6. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Hrubieszów
    Laureaci: Marcin Gąsior kl. IV b, Michał Żaroffe kl. V b, Magdalena Suchodolska kl. VI b

  7. Konkurs biologiczno - przyrodniczy "TEST Biologia OXFORD Plus"
    Laureaci: Kinga Piłat V c - laureat I stopnia
    Katarzyna Tokarz VI b - laureat I stopnia
    Izabela Janicka VI b - laureat II stopnia
    Jakub Szumiata VI b - laureat III stopnia
    Karolina Frankiewicz VI b - laureat III stopnia
    Jacek Kozak VI c - laureat III stopnia
    Ewelina Gołąb VI b - laureat IV stopnia
    Magdalena Suchodolska VI b - laureat IV stopnia
    Aleksandra Bachusz VI b - laureat IV stopnia
    Agnieszka Ożóg IV c - laureat IV stopnia
    Kacper Węgor IV c - laureat IV stopnia
    Michalina Świstowska IV c - laureatka V stopnia
    Mikołaj Janik IV c - laureat V stopnia
    Natalia Lipka VI b - laureat V stopnia

  8. Konkurs matematyczny "Test Matematyka OXFORD"
    Laureaci: Paweł Buchajczuk V c - laureat I stopnia
    Wiktor Grodski V c - laureat I stopnia
    Anna Radomska VI a - laureat II stopnia
    Jacek Kozak VI c - laureat III stopnia
    Aleksandra Bachusz VI b - laureat III stopnia
    Damian Jóźwiak VI a - laureat IV stopnia
    Kacper Popławski VI a - laureat IV stopnia
    Patryk Fijołek V a - laureat IV stopnia
    Małgorzata Borkowska V c - laureat IV stopnia
    Mikołaj Janik IV c - laureat IV stopnia
    Maryla Dziomaga VI a - laureat V stopnia
    Artur Sagan V c - laureat V stopnia


Osiągnięcia artystyczne

  1. Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej "Dziecko i pies"
    Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej: Magdalena Suchodolska kl. VI b

  2. Konkurs literacko-plastyczny dla uczniów szkół podstawowych "Dlaczego miś Wojtek?" Warszawa
    Laureat: Wiktor Grodski kl. V c

  3. XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Chopin też był dzieckiem" Szafarnia
    Laureat: Alicja Romaniszyn kl.V b

  4. VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem "Pocztówka z wakacji" Warszawa
    Laureat: Wiktoria Rozwadowska kl. III c

  5. Ogólnopolski konkurs na komiks "Z Kubusiem będziesz zawsze zdrów"
    Laureat: Magdalena Chrząstek kl. III d

  6. Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel prąd"
    Wyróżnienie: Agata Łaba kl. III b

  7. XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka Świąteczna-Boże Narodzenie, Nowy Rok" Pabianice 2010
    Wyróżnienie: Alicja Romaniszyn kl. V b

  8. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Obiady stanisławowskie na kartach historii" Warszawa
    Nagroda pierwszego stopnia: Albert Gardyński, Milena Gałan, Aleksandra Lewandowska, Karolina Puzio, Alicja Romaniszyn kl. V b

  9. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Leśne Pejzaże" Gorzów Wielkopolski
    Laureat: Hubert Chachler kl. V a

  10. I Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej i Fotograficznej Dzieci i Młodzieży "Skarby UNESCO w Polsce" Zamość
    Laureat: Alicja Romaniszyn kl. V b

  11. Wojewódzki Festiwal Piosenki "Jesienne nutki"
    Wyróżnienie: Zespół wokalny MY w składzie: Jagoda Madej, Piotr Capiuk, Wiktoria Ciesielczuk, Katarzyna Szlonzak oraz solistka Agata Buta

  12. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Poezja w obrazach - tropy miłości"
    Laureat: Alicja Romaniszyn kl. V b

  13. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Podwórka"
    Laureaci: uczennice klasy III d - Aleksandra Wesołek, Aleksandra Kędziera, Paulina Kawka, Paulina Malon, Magdalena Chrząstek, Justyna Szlonzak

  14. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Ilustrujemy bajki Adama Mickiewicza"
    Laureaci: Aleksandra Ślązak, Patrycja Trzos kl. II b

  15. VIII edycja konkursu Wokół Wielkanocnej Nadziei
    Laureaci: Karol Mazurek kl. V c, Michalina Świstowska kl. IV c
    Wyróżnienie: Diana Jóźwiak kl. IV b

  16. Konkurs plastyczno-literackiego "W Oczekiwaniu Na Beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II"
    Laureat: Alicja Romaniszyn kl. V b
    Wyróżnienie: Małgorzata Chmielewska kl. V a

  17. V Ogólnopolski Konkurs Papieski Warszawa
    Wyróżnienie: Klaudia Gorzelnicka kl. V b

  18. II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zimowy bohater" Boguszyce
    Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej: Agnieszka Kwiatkowska kl. V a, Izabela Siejko kl. V b, Radosław Tadla kl. VI b

  19. XIII Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Piosenki oraz powiatowe eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ŚPIEWAJąCY SŁOWIK
    Laureat: Julia Dąbrowska kl. IV a

  20. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzno-Filmowy "Temat - Rzeka"
    Laureat: Katarzyna Tokarz kl. VI b
    Finalista: Piotr Capiuk kl. VI b

  21. II Festiwal Piosenki Dziecięcej Koziołek im. K. Makuszyńskiego Zamość
    Laureat: Julia Dąbrowska kl. IV a

  22. Ogólnopolski Konkurs plastyczny "Kolorowe emocje"
    Wyróżnienie: Aleksandra Bełz kl. IV b


Osiągnięcia z innych dziedzin

  1. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o "Hubalu"
    II miejsce drużynowo: Katarzyna Tokarz kl. VI b, Aleksandra Tlak kl. VI a, Izabela Janicka kl. VI a, Natalia Łukaszczyk kl. VI b
    I miejsce indywidualnie: Katarzyna Tokarz kl. VI b

 

2011/2012

Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia z bloku humanistycznego

  1. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny Organizowany Przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Laureaci: Tlak Aleksandra kl. VI a
    Finaliści: Kozak Jacek kl. VI c, Bachusz Aleksandra kl.VI b
    Opiekunowie: Ewa Sitnik – Pogwizd, Małgorzata Koniec, Marta Słupna

  2. XIV Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2010
    Laureaci: ucz. kl. III d Monika Bednaruk, Magdalena Chrząstek, Joanna Gidzińska, Justyna Szlonzak
    Opiekun Iwona Rubacha

  3. VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki na wiersz o zimie "Zimowanki, czyli Zimowe Rymowanki"
    Uczniowie klasy III C I Nagroda Dominika Karwowska
    II Nagroda Kamil Boraca
    III Nagroda Michał Jemielniak
    Opiekun Dorota Wawrzyniuk

  4. XXVII Ogólnopolski Konkurs Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej - Słupsk 2011
    Laureaci: Proza- Kl. I- IV Agata Łaba kl. 3 b
    opiekun Jadwiga Hukowska
    Wyróżnienie: Małgorzata Pitus kl. 2 a
    opiekun Agnieszka Handziuk

  5. II Ogólnopolski Konkurs Literacki "Zimowe fantazje"
    Kategoria wiersz: II miejsce Joanna Gidzińska  kl. III d
    Kategoria bajka lub opowiadanie: II miejsce Aleksandra Jóźwiak kl. III d
    III miejsce Magdalena Chrząstek kl. III d
    opiekun Iwona Rubacha

  6. XVI Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży na wiersz i opowiadanie. Konkurs zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Bibliotekarzy w Jaśle
    Laureaci: I miejsce Michał Jemielniak III c
    III miejsce Katarzyna Kańkowska III c
    Opiekun Dorota Wawrzyniuk

  7. Konkurs Literacki "Debiuty” 2011 w Zamościu
    Wyróżnienie: Aleksandra Tlak kl. VI a, Alicja Romaniszyn kl. Vb
    Opiekun Ewa Sitnik - Pogwizd


Osiągnięcia z bloku matematyczno-przyrodniczego

  1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny Organizowany Przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Laureat: Bachusz Aleksandra kl.VI b
    Opiekun: Paweł Nowak, (A. Gierbienis)

  2. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy Organizowany Przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Laureat: Kozak Jacek kl. VI c
    Finaliści: Capiuk Piotr kl.VI b
    Opiekun Justyna Marcych

  3. Konkurs Matematyczny SZPAK
    Laureaci:
    Klasy IV Gąsior Marcin kl. IV b
    Klasy VI Jóźwiak Damian kl.VI a
    Opiekunowie: Joanna Tumłowicz – Fijołek, Paweł Nowak, (A. Gierbienis)

  4. VI Edycja Konkursu Biologiczno - Przyrodniczego "Test Biologia Plus" Organizowanego Przez Firmę Oxford Educational
    Laureatami konkursu zostali: Kinga Piłat (V c) laureatka I stopnia (96 pkt.)
    Katarzyna Tokarz (VI b) laureatka I stopnia (96 pkt.)
    Izabela Janicka (VI b) laureatka II stopnia (92 pkt.)
    Jakub Szumiata (VI b) laureat III stopnia (88 pkt.)
    Karolina Frankiewicz (VI b) laureatka III stopnia (88 pkt.)
    Jacek Kozak (VI c) laureat III stopnia (88 pkt.)
    Ewelina Gołąb (VI b) laureatka IV stopnia (84 pkt.)
    Magdalena Suchodolska (VI b) laureatka IV stopnia (84 pkt.)
    Aleksandra Bachusz (VI b) laureatka IV stopnia (84 pkt.)
    Agnieszka Ożóg (IV c) laureatka IV stopnia (84 pkt.)
    Kacper Węgor (IV c) laureatka IV stopnia (84 pkt.)
    Michalina Świstowska (IV c) laureatka V stopnia (80 pkt.)
    Mikołaj Janik (IV c) laureatka V stopnia (80 pkt.)
    Natalia Lipka (VI b) laureatka V stopnia (80 pkt
    Szkolny koordynator konkursu  Justyna Marcych

  5. Konkurs Matematyczny dla kl. III MiMaK organizowany przez LSCDN w Zamościu
    Finaliści: Sala Paweł III b, Szlonzak Justyna III d
    Opiekunowie Jadwiga Hukowska, Iwona Rubacha


Osiągnięcia artystyczne

  1. VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka z wakacji” w Warszawie
    Laureat: Wiktoria Rozwadowska kl. III c
    Opiekun Dorota Wawrzyniuk

  2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Obiady Stanisławowskie na kartach historii”
    I miejsce praca zbiorowa (Vb): Albert Gardyński, Milena Gałan, Aleksandra Lewandowska, Karolina Puzio, Alicja Romaniszyn
    Opiekun Aneta Franke

  3. I Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej i Fotograficznej Dzieci i Młodzieży „Skarby Unesco w Polsce” – Zamość
    Nagroda Romaniszyn Alicja Kl. V b
    Opiekun Aneta Franke

  4. XIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny I Literacki "Moje Boże Narodzenie"- DK w Lublinie
    Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej praca Alicji Romaniszyn
    opiekun Aneta Franke

  5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – „Z Kubusiem będziesz zawsze zdrów”
    II miejsce Magdalena Chrząstek kl. III d
    Opiekun Iwona Rubacha

  6. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Wszystkie dzieci segregują śmieci”
    Wyróżnienie: Daria Gardyńska kl. III c, Krystian Małyszka kl. III c
    Opiekun Dorota Wawrzyniuk

  7. XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka Świąteczna-Boże Narodzenie, Nowy Rok" Pabianice 2010
    Wyróżnienie: Alicja Romaniszyn Kl. V b
    Opiekun Aneta Franke

  8. Ogólnopolski Konkurs "Dlaczego Miś Wojtek?" – konkurs plastyczny w Warszawie
    II nagroda Wiktor Grodski kl. Vc
    Opiekun Aneta Franke

  9. Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej "Dziecko i Pies"
    Zakwalifikowanie do wystawy pokonkursowej Magdalena Suchodolska VI b
    Opiekun Aneta Franke

  10. Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki 2010"
    Wyróżnienie: zespół wokalny MY Jagoda Madej, Piotr Capiuk, Wiktoria Ciesielczuk i Katarzyna Szlonzak oraz solistka Agata Buta
    Opiekun Aneta Franke

  11. II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zimowy bohater"
    Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej: Agnieszka Kwiatkowska V a, Radosław Tadla VI b, Izabela Siejko V b
    Opiekun Aneta Franke

  12. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Podwórka”
    Laureaci z klasy III d: Aleksandra Wesołek, Aleksandra Kędziera, Paulina Kawka, Paulina Malon, Justyna Szlonzak
    Opiekun Iwona Rubacha

  13. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Temat rzeka”
    Laureat: Katarzyna Tokarz VI b
    Wyróżnienie: Piotr Capiuk VI b

  14. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Leśne pejzaże" - Gorzów Wielkopolski
    Nagroda Hubert Chachler kl. V a
    Opiekun Aneta Franke

  15. Ogólnopolski Konkurs Poezja w obrazach
    III miejsce Alicja Romaniszyn V b
    opiekun Aneta Franke

  16. V Ogólnopolski Konkurs Papieski - Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie
    Wyróżnienie: Klaudia Gorzelnicka V b
    opiekun Aneta Franke

2012/2013

Rok szkolny 2012/2013

Osiągnięcia z bloku humanistycznego

  1. Powiatowy XI Konkurs Recytatorski Ziemi Hrubieszowskiej w poezji i prozie
    Laureatka: Aleksandra Kędziera kl.V a
    opiekun E. Sitnik - Pogwizd

  2. XXIX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku
    Wyróżnienie: Paulina Malon kl. V a
    opiekun – E. Sitnik - Pogwizd

  3. XVIII Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w Jaśle
    Laureaci: Gabriel Bryk kl. I a, Tomasz Budzyński kl. III b
    opiekunowie E. Janicka M. Płonkowska

  4. Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski w Lublinie
    Finalistka: Aleksandra Kędziera
    opiekun E. Sitnik – Pogwizd

  5. XVI Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "Lipa"2012" w Bielsku-Białej
    Laureaci: Joanna Gidzińska kl.V c, Paulina Malon kl. V a
    Opiekunowie E. Sitnik – Pogwizd, M. Koniec

  6. Wojewódzki konkurs języka angielskiego CLICKONMANIAC
    Laureaci: Justyna Szlonzak kl. Va, Marcin Gąsior kl. V b, Mikołaj Janik kl. VI c
    Opiekunowie Dorota Witkowska, Bożena Szlonzak

  7. 27 Konkurs Literacki "DEBIUT " w Zamościu
    Nagroda: Joanna Gidzińska kl. V c, Paulina Malon kl. V a
    opiekun E. Sitnik – Pogwizd

  8. Szkolny Konkurs Mistrz Ortografii klas III
    Laureaci: Rafał Hubka, Patrycja Korońska, Tomasz Budzyński, Katarzyna Tokarczuk, Ewa Romaniszyn, Marta Suchodolska, Kacper Peczak, Wiktoria Chachler, Patryk Księżycki, Wiktoria Buczko, Szymon Wanarski

  9. Szkolny Konkurs Literacki "Wiersze z piórnika" pod hasłem „Jaki jestem”
    Laureaci: Malwina Kryszczuk, Patrycja Korońska, Sebastian Zając, Aleksandra Szabat, Miłosz Domina, Angelika Kisielewska, Natalia Sikora, Sandra Bęsiuk, Karol Czajkowski, Honorata Dobrowolska, Katarzyna Szkodzińska, Katarzyna Tokarczuk, Dominika Czupryńska Wyróżnienia: Sandra Bęsiuk, Patrycja Hojda, Kuba Mazur, Gabrysia Marciniak, Maks Werner, Mateusz Watras, Konrad Flis, Martyna Wiśniewska, Klaudia Lachowska, Dominika Krawiec

  10. Szkolny konkurs na wierszyk-rymowankę "Nie pal przy mnie, proszę"
    Laureaci: Malwina Kryszczuk, Patrycja Korońska, Kinga Żuraw Wyróżnienia: Amelia Czuba, Maciej Woś,Sylwia Bartosiewicz, Gabrysia Marciniak, Matylda Bień, Julia Borkowska, Natalia Sikora, Wiktoria Buczko


Osiągnięcia z bloku matematyczno-przyrodniczego

  1. X Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta”
    Laureatka w kategorii „Maluch” Izabela Ciesielczuk kl. IV b
    Wyróżnienie: Paulina Kawka kl. V c, Aleksandra Jóźwiak V c, Monika Bednaruk V c, Emilian Gardyński V c, Joanna Gidzińska kl. V c, Marcin Gąsior kl. V b, Julia Bartko IV b, Konrad Słowik IV b, Małgorzata Pitus kl. IV b
    Opiekun J. Marcych

  2. Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2013
    Wyróżnienia i nagrody Hubka Rafał, Olszak Zuzanna, Marcin Gąsior

  3. Szkolny Konkurs Mistrz Matematyki klas III
    Laureaci: Maciej Steciuk,Jakub Korniak, Rafał Hubka, Patrycja Korońska, Katarzyna Tokarczuk, Szymon Wanarski, Tomasz Budzyński, Michał Janicki, Zuzanna Olszak Antoni Zaprzała

  4. Szkolny Konkurs "Mistrz Rachunku 2013" dla klas IV, V i VI
    Laureaci: klasa IV Bartłomiej Fijołek, Izabela Ciesielczuk, Konrad Słowik;
    klasa V Krzysztof Szczęk, Aleksandra Kędziera, Justyna Szlonzak;
    klasa VI Marcin Gąsior, Kacper Węgor, Kacper Toczek
    Wyróżnienia: Małgorzata Pitus, Jakub Tlak, Magdalena Dąbrowska, Kamil Zubko


  5. Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Finalista: Marcin Gąsior kl. V b
    opiekun A. Gierbienis

  6. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie
    Finalista: Marcin Gąsior kl. V b
    opiekun E. Szkalej

  7. Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży „Matematyka innego wymiaru”
    Laureat: Tomasz Budzyński kl. III b
    opiekun  M. Płonkowska

  8. Konkurs Matematyczny „Szpak” organizowany przez LSCDN w Zamościu
    Laureat: Marcin Gąsior kl. V b
    Finaliści: Izabela Ciesielczuk kl. IV, Małgorzata Pitus, Konrad Słowik
    opiekunowie: A. Gierbienis, J. Tumiłowicz - Fijołek

  9. Okręgowy Konkurs Matematyczny „MIMAK” organizowany przez LSCDN Zamość
    Laureat:  Tomasz Budzyński kl. III b
    opiekun M. Płonkowska


Osiągnięcia artystyczne

  1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zwariowany świat krówek” Pabianice
    Wyróżnienia: Maja Baranowska II b, Honorata Dobrowolska II b
    Opiekun Jadwiga Hukowska

  2. XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek w ruchu” Pabianice
    Wyróżnienia: Szymon Wac II b, Dominika Czupryńska II b, Maja Baranowska II b, Honorata Dobrowolska II b
    Opiekun Alicja Ryszkowska

  3. Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej „Parki Narodowe w Polsce oraz gatunki zwierząt i roślin chronionych” w Częstochowie
    Wyróżnienie: Szymon Migas

  4. V Konkurs Plastyczny „Bezpieczni na drodze" organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu
    Nagrody: Malwina Kryszczuk, Gabriela Marciniak, Jakub Mazur

  5. XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny im. Czesława Rodziewicza ”O Berło Liściakowego Króla”
    Wyróżnienie: Paulina Kawka kl. V c, Magdalena Chrząstek kl. IV a
    Opiekun  A. Franke

  6. Konkurs plastyczny „Wrota Lubelszczyzny – Informatyzacja Administracji”
    Najlepsza praca wykonana przez zespół: Aleksandra Kędziera, Aleksandra Wesołek, Karolina Gajewska, Magdalena Chrząstek
    opiekun A. Franke

  7. Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret królowej Elżbiety II"
    Laureaci: Greta Szwaczkiewicz, Ola Szabat, Milena Turzyńska, Oliwia Wiśniewska Klaudia Studzińska
    Wyróżnienie Wiktoria Germańska


  8. Konkurs plastyczno – techniczny „Bombka choinkowa” organizowany przez SU
    Laureaci: Natalia Buta, Julia Hojda, Maciej Woś, Anna Szymańska

  9. Szkolny konkurs „Mam talent”
    Laureaci: Oliwia Mołczan, Rozalia Wójtowicz, Anna Szymańska

  10. Konkurs „Jesienny kapelusz” organizowany przez SU
    Nagroda: Anna Szymańska

  11. Konkurs Twórczości Plastycznej: „Świat w oczach najmłodszych – Zwierzęta, które znamy, lubimy i kochamy” w Nałęczowie
    Wyróżnienie: Bartłomiej Kozar, Malwina Kryszczuk, Greta Szwaczkiewicz, Martyna Wiśniewska
    opiekunowie Dorota Wawrzyniuk, Anna Kryszczuk

  12. Konkurs plastyczny „Przygoda zielonego kota” organizowany przez MBP Filia nr 1 w Hrubieszowie
    Laureaci: Julia Lipińska, Oskar Karwat, Weronika Germańska, Karolina Zimon, Malwina Kryszczuk, Marianna Soja, Bartek Jaworski, Konrad Flis, Honorata Dobrowolska, Maciej Woś, Ewa Romaniszyn
    opiekunowie Alicja Ryszkowska, Dorota Wawrzyniuk, Aneta Franke

  13. Konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa” organizowany przez Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie
    III nagroda Oliwia Ciesielczuk
    Wyróżnienie: Ewa Romaniszyn, Wiktoria Chachler, Oliwia Wiśniewska

  14. Miejski Konkurs Plastyczny "Składamy zeznania podatkowe przez Internet" – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie
    Laureaci: Wiktoria Germańska, Greta Szwaczkiewicz
    Wyróżnienie: Julia Głuszak, Malwina Kryszczuk, Marianna Soja, Karolina Zimon Julia Ptak, Nicola Walczuk, Kuba Sarapkiewicz, Dominika Krawiec, Patrycja Gontarz Klaudia Studzińska, Natalia Słowik, Jakub Kozik, Joanna Gidzińska, Marta Bachusz, Zofia Łyko, Oliwia Kuśmierek, Patrycja Trzos
    opiekunowie: I. Rubacha, Dorota Wawrzyniuk, Anna Kryszczuk, Magdalena Płonkowska

  15. Konkurs plastyczny „Moja przygoda w Muzeum” - Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie
    Wyróżnienie: Patrycja Darmochwał, Klaudia Studzińska

  16. X edycja Konkursu „Wokół Wielkanocnej Nadziei”
    Nagroda: Aleksandra Domańska, Kacper Rodziewicz
    Opiekun A. Franke

  17. Powiatowy konkurs plastyczny „W GRUDNIOWY DZIEŃ”
    Nagrody: Malwina Kryszczuk, Wiktoria Buczko, Paulina Malon
    Wyróżnienia: Honorata Dobrowolska, Marianna Soja, Szymon Migas, Oliwia Ciesielczuk, Julia Kaniowska, Agata Łaba
    Opiekunowie: A. Franke, Dorota Wawrzyniuk, Jadwiga Hukowska

  18. Konkurs Plastyczny „Rodzina. Portret przodka” Krasnystaw 2012
    Mikołaj Księżyk
    kwalifikacja do wystawy pokonkursowej
    Opiekun Aneta Franke

  19. IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży ZIMOWY BOHATER 2012
    kwalifikacja do wystawy pokonkursowej: Aleksandra Dzirba, Bartłomiej Fijołek, Michał Paradowski, Aleksandra Ślązak, Julia Wiśniewska
    Opiekunowie: A. Franke

  20. Konkurs Plastyczny „Amerykański Patchwork” w Zamościu
    I miejsce Joanna Gidzińska
    Opiekun: A. Franke

  21. Miejski Konkurs Piosenki Europejskiej w Hrubieszowie
    I nagroda  Dominika Krawiec
    Zespół Wokalny STARS w składzie: Julia Jaroszyńska, Wiktoria Grela, Wiktoria Kraszkiewicz, Joanna Gidzińska, Aleksandra Jóźwiak, Monika Bednaruk, Natalia Karwat, Paulina Kawka i Aneta Roch I nagroda
    Julia Dąbrowska
    II nagroda
    Zespół MY- Michalina Świstowska, Zofia Łyko, Joanna Pyc, Oliwia Ciesielczuk, Justyna Szlonzak, Karina Krotkiewicz, Martyna Różańska, Paulina Malon V, Aleksandra Richter, Paweł Capiuk wyróżnienie
    Opiekun: A. Franke

  22. Konkurs wokalny XIII Zamojskiego Festiwalu Twórczości Religijnej „Moja wiara moja miłość” w Zamościu
    Karol Derlak
    nagroda Andrzeja Szumowskiego, dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu
    Wyróżnienie: Julia Dąbrowska
    Opiekun Aneta Franke

  23. Konkurs „Zapraszamy Koziolka Matołka do Hrubieszowa”
    Wyróżnienia: Amanda Greń, Honorata Dobrowolska
    Opiekun Jadwiga Hukowska


Osiągnięcia z innych dziedzin

  1. XIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Prewencyjnej „Jestem bezpieczny”, organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie i Lubelskie Kuratorium Oświaty
    IV miejsce drużynowo: Aleksandra Dzirba, Aleksandra Wesołek, Aleksandra Kędziera, Magdalena Chrząstek, Małgorzata Pitus
    opiekun U. Suplicka

  2. VII Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej w Tyszowcach
    Zwycięstwo drużynowe: Marcin Gąsior, Krystian Kowalski

  3. II edycja konkursu Ministra Edukacji Narodowej "Mam 6 lat"
    Wyróżnienie oddział przedszkolny: wychowawczyni Agnieszka Handziuk i Rada Rodziców
    opiekun Agnieszka Handziuk

  4. Szkolny konkurs „Nasz Patron – mjr Henryk Dobrzański „Hubal”
    Laureat: Miłosz Kondrak kl. II c, Dominika Krawiec, Honorata Dobrowolska, Ewa Romaniszyn, Miłosz Kondrak, Jakub Korniak i Kacper Tomaszewski

2013/2014

Rok szkolny 2013/2014

Osiągnięcia z bloku humanistycznego

  1. Konkurs polonistyczny organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
    Laureatka: Magdalena Dąbrowska kl. VI b
    opiekun M. Słupna

  2. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”, organizowany przez Instytut Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2014 r.
    Laureat: Marta Suchodolska IV b
    Patrycja Korońska
    IV b wynik bardzo dobry
    Opiekun Dorota Witkowska

  3. Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa”
    Laureatka: Joanna Gidzińska VI c
    Opiekun E. Sitnik – Pogwizd

  4. XIII Ogólnopolski Konkurs Twórczości Literackiej "Kominkalia”
    II miejsce Malwina Kryszczuk II b
    Opiekun Dorota Wawrzyniuk

  5. Wojewódzki konkurs „Clickonmaniak” organizowany przez Gimnazjum nr 5 w Zamościu
    Finaliści: Marta Suchodolska IV b, Patrycja Korońska IV b, Rafał Hubka IV b, Jakub Zając VI c, Aleksandra Jóźwiak, Joanna Gidzińska VI c, Justyna Szlonzak VI a, Paulina Malon VI a, Julia Bartko V b, Izabela Ciesielczuk V b, Magdalena Bojarczuk V a, Tomasz Budzyński IV a, Katarzyna Tokarczuk IV a, Wiktoria Buczko IV a
    Opiekun Bożena Szlonzak, Dorota Witkowska

  6. Konkurs Literacki „Debiut” – Zamość 2014
    Laureatka: Joanna Gidzińska VI c
    Opiekun Ewa Sitnik – Pogwizd

  7. Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
    II miejsce Izabela Ciesielczuk V b
    Opiekun Aneta Franke

  8. XII Miejski Konkurs Recytatorski „Ziemia Hrubieszowska w Poezji i w Prozie”
    Nagroda: Miłosz Domina III a, Aleksandra Wesołek VI a
    Wyróżnienie: Izabela Ciesielczuk Vb
    Opiekun Anna Kryszczuk, Ewa Sitnik- Pogwizd

  9. Miejski Konkurs Recytatorski „Ziemia hrubieszowska w poezji i prozie”
    Nagroda: Miłosz Domina III a
    Opiekun Anna Kryszczuk

  10. Miejski Konkurs Recytatorski im. Małgorzaty Skowron (HDK)
    I miejsce: Sebastian Kołodziejczyk, Katarzyna Rodak, Gloria Kuczewska, Martyna Wesołowska


Osiągnięcia z bloku matematyczno-przyrodniczego

  1. Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
    Tomasz Budzyński IV a
    Opiekun Joanna Tumiłowicz - Fijołek

  2. Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży „Matematyka Innego Wymiaru”
    II miejsce w województwie: Tomasz Budzyński IV a
    Opiekun Joanna Tumiłowicz - Fijołek

  3. Konkurs Matematyczny „SZPAK”
    Laureatka: Katarzyna Tokarczuk IV a
    Finaliści: Wiktoria Buczko IV a, Michał Janicki IV a, Zuzanna Olszak IV b, Justyna Szlonzak VI a, Aleksandra Wesołek VI a
    Opiekun Joanna Tumiłowicz - Fijołek

  4. IV Etap (Rejonowy) Konkurs Matematyczny „MiMaK”
    Finaliści: Miłosz Kondrak III c, Matylda Bień III c, Natalia Sikora III a
    Opiekunowie: Iwona Rubacha, Anna Kryszczuk

  5. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta”
    Wyróżnienie: Monika Bednaruk VI c, Joanna Gidzińska VI c, Aleksandra Jóźwiak VI c, Paulina Kawka VI c, Julia Bartko V b, Izabela Ciesielczuk V b, Małgorzata Pitus V b
    Opiekun Justyna Marcych

  6. Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „EKOTEST”
    Wyróżnienie: Tomasz Budzyński IV a
    Opiekun Elzbieta Szkalej


Osiągnięcia artystyczne

  1. Ogólnopolski Konkurs Malarstwa dla Dzieci i Młodzieży „Zagłębie – kraina bajek, podań i legend”
    Wyróżnienie: Magdalena Bojarczuk V a, Aleksandra Dzirba V a
    Opiekun: Aneta Franke

  2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Poezja w obrazach”
    Wyróżnienie: Milena Turzyńska II a
    Opiekun Alicja Ryszkowska

  3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Cztery Pory Roku”
    II miejsce Wiktoria Germańska II b, Roksana Więsyk II b, Oskar Karwat II b
    Opiekun Alicja Ryszkowska

  4. XI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – Podróż moich marzeń”
    Nagroda: Bartłomiej Jaworski III a
    Wyróżnienie: Gabriela Marciniak III a, Marianna Soja II b
    Opiekunowie: Dorota Wawrzyniuk, Anna Kryszczuk

  5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zachowaj Trzeźwy Umysł”
    Laureat: Błażej Ciucki II b
    Opiekun Dorota Wawrzyniuk

  6. XI Edycja Konkursu „Wokół Wielkanocnej Nadziei”
    Wyróżnienie: Wiktor Kuczewski II a
    Opiekun Ewa Janicka

  7. Wojewódzki konkurs „A Chrismas card of my dreams”
    Wyróżnienie: Kacper Rodziewicz VI a
    Opiekun Bożena Szlonzak

  8. Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych „INSCENIZACJE 2014” w Lublinie
    Wyróżnienie: Teatrzyk Gratka - Agata Bednarz, Tomasz Budzyński , Wiktoria Buczko, Wiktoria Chachler, Ewa Romaniszyn, Michał Janicki, Mateusz Kamieniecki, Katarzyna Tokarczuk, Katarzyna Szkodzińska, Julia Kowalczuk, Anna Szymańska, Szymon Wanarski IV a
    Opiekun Aneta Franke

  9. Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający słowik"
    Wyróżnienie: Zespół wokalny
    Opiekun Aneta Franke

  10. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Cztery Pory Roku – Hrubieszów zimą”
    Nagroda: Matylda Bień III c
    Wyróżnienie: Adrian Romaniewicz II b, Szymon Hojda III c
    Opiekun Iwona Rubacha, Dorota Wawrzyniuk

  11. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”
    Nagroda: Marcela Mazurek II a
    Wyróżnienie: Oskar Karwat II b
    Opiekunowie Dorota Wawrzyniuk, Ewa Janicka

  12. Powiatowy Konkurs Plastyczny „W grudniowy dzień”
    Nagroda: Milena Turzyńska II a, Kinga Chmarzyńska I b, Gabriela Marciniak III a, Paulina Łęczycka III a
    Opiekunowie: Ewa Janicka, Anna Kryszczuk, Magdalena Płonkowska

  13. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja przygoda w muzeum”
    Nagroda: Gabriela Marciniak
    Wyróżnienie: Michał Krasocki III a
    Opiekun Anna Kryszczuk

  14. Regionalny Konkurs Plastyczny pod hasłem „W oczekiwaniu na kanonizację - Jan Paweł II w moich oczach”
    Wyróżnienie: Klaudia Lachowska III a, Miłosz Domina III a
    Opiekun Anna Kryszczuk

  15. Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej "Chłopcy malowani" Zamość
    I nagroda: Zespół wokalny: Małgorzata Pitus V b, Weronika Grzyb V a, Justyna Szlonzak VI a, Julia Dąbrowska IV b
    Opiekun: Aneta Franke

  16. II Konkurs Plastyczno – Literacki „LATO W MOICH OCZACH”
    I miejsce Patrycja Trzos V b, III miejsce Julia Bartko V b
    kl. I – III : nagroda Karol Krystkowiak III c, Milena Marciniuk III c
    Opiekun Aneta Franke, Iwona Rubacha

  17. Gminny Konkurs Plastyczny „Praca Służb Mundurowych”
    III miejsce Klaudia Studzińska II a
    Opiekun Ewa Janicka


Osiągnięcia z innych dziedzin

  1. Najwyższe wyniki ze sprawdzianu w klasie szóstej szkoły podstawowej uzyskały: Magdalena Dąbrowska (laureat) VI b – 40 pkt (100%), Justyna SzlonzakVI a – 40 pkt (100%)

     

2014/2015

Rok szkolny 2014/2015

Osiągnięcia z bloku humanistycznego

  1. Wojewódzki Konkurs Historyczny
    Finalistka: Julia Bartko kl. VI b

  2. Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
    Laureatka: Patrycja Korońska kl. V b

  3. Wojewódzki Konkurs j. Angielskiego
    Finalistka: Suchodolska Marta kl. V b

  4. XXXI Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej – Słupsk 2015 r.
    Laureatka: Joanna Gidzińska kl. I b
    Wyróżnienie: Martyna Wiśniewska kl. IV c, Miłosz Kondrak kl. IV a, Maja Baranowska kl. IV c

  5. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „Clickomaniak”
    Laureaci: Magdalena Bojarczuk kl. VI a, Tomasz Budzyński kl. V a
    Finaliści: Paulina Bębenek IV a, Julia Kopczyńska, Matylda Bień, Wiktoria Buczko, Katarzyna Tokarczuk, Patrycja Korońska V b, Rafał Hubka, Marta Suchodolska V b, Izabela Ciesielczuk VI b, Julia Bartko VI b

  6. XXIX Konkurs Literacki "Debiut"
    Nagroda: Tomasz Budzyński kl. V a
    Wyróżnienie: Wiktoria Buczko kl. V a, Joanna Gidzińska kl. I b

  7. Szkolny konkurs „Mistrz Ortografii kl. III”
    Laureaci: Derlak Karol III a, Turzyńska Milena III a, Tomaszewski Kacper III a, Grzeszczuk Kamil III b, Ciucki Błażej III b, Germańska Wiktoria III b


Osiągnięcia z bloku matematyczno-przyrodniczego

  1. Konkurs Matematyczny „Szpak”
    Laureat: Tomasz Budzyński kl. V a
    Finalistka: Paulina Bębenek kl. IV a

  2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2015"
    Wyróżnienia : Jakub Gąsior kl. II a, Patrycja Zając kl. II a, Aleksandra Szabat, kl. III a, Miłosz Kondrak kl. IV a, Tomasz Budzyński kl. V a, Szymon Wanarski kl. V a

  3. Konkurs Matematyczny „MiMaK”
    Finalistka: Milena Turzyńska kl. III a

  4. Szkolny Konkurs Mistrz Matematyki kl. III
    Laureaci: Turzyńska Milena, Julia Lipińska, Aleksandra Szabat, Magdalena Kurek, Patryk Roch kl. III a

  5. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
    Laureat: Tomasz Budzyński kl. V a
    Finaliści: Izabela Ciesielczuk kl. VI b, Julia Bartko kl. VI b

  6. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekotest”
    Laureaci: Miłosz Kondrak kl. IV a, Julia Kopczyńska kl. IV a, Matylda Bień kl. IV a, Sebastian Zając kl. IV a
    W kategorii adept dla klas V i VI wyróżnienie otrzymała Magdalena Suchodolska kl. V b
    W kategorii maluch dla klas III – IV bardzo dobry wynik: Milena Turzyńska kl. III a, Julia Głuszak, Marcela Mazurek, Greta Szwaczkiewicz, Patryk Roch, Germańska Wiktoria, Bartosz Kozar


    Osiągnięcia artystyczne

  7. XXII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno - Plastyczny „Ziemia jest jedna”
    Wyróżnienie: Oskar Karwat kl. III b
    Praca zakwalifikowana do wystawy: Karolina Zimon kl. III b

  8. XII Ogólnopolski Konkurs Twórczosci Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – Barwy radości”
    Wyróżnienie: Julia Ptak kl. III a
    Praca zakwalifikowana do wystawy: Karolina Zimon kl. III a

  9. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku - „Lato w kolażu”
    Laureat: Szymon Migas kl. III b

  10. XIV Wojewódzki Konkurs Twórczości "Zawsze niech będzie..."
    II nagroda: Oliwia Mołczan kl. V b

  11. Wojewódzki Konkurs Literacki i Plastyczny "Moje Boże Narodzenie"- Mdk "Pod akacją" Lublin
    Wyróżnienie: Julia Kowalczuk kl. V a

  12. Powiatowy Konkurs Plastyczno -Literacki „Jesień w moich oczach”
    I miejsce: Wiktoria Buczko kl. V a, Julia Kowalczuk kl. V a
    II miejsce: Tomasz Budzyński kl. V a
    III miejsce: Wiktoria Chachler kl. V a, Michał Janicki kl. V a
    Wyróżnienie: Julia Bartko kl. VI b, Ewa Romaniszyn kl. V a, Katarzyna Tokarczuk kl. V a, Emilia Czujkowska kl. II b, Katarzyna Wiejak kl. II b

  13. Powiatowy Konkurs Plastyczny Kartka Bożonarodzeniowa - Muzeum im. St. Staszica w Hrubieszowie
    II miejsce: Kamila Grzeszczuk kl. III b
    II miejsce: Karolina Zimon kl. III b
    III miejsce: Tomasz Koszerny
    Wyróżnienie: Greta Wójtowicz kl. II a, Tomasz Kowalczuk kl. I b, Antoś Krzyżanowski kl. I b, Kamil Jaroszyński kl. II b, Damian Grądzki kl. III b

  14. Rejonowy Konkurs „Bądź bezpieczny na drodze” – WORD Lublin
    Wyróżnienie: Kinga Żuraw kl. IV b

  15. VII Edycja Konkursu Plastycznego Bezpieczni na Drodze – WORD w Zamościu (rejonowy)
    I miejsce Wiktoria Germańska kl. III b
    Nagroda: Milena Turzyńska kl. III a

  16. Miejski Konkurs Plastyczny „W grudniowy dzień”
    Nagroda: Magdalena Bojarczuk kl. VI a, Paulina Bębenek kl. IV a, Oliwia Czerw kl. IV a, Julia Borkowska kl. IV a, Magdalena Kurzawa kl. I b, Milena Turzyńska kl. III a

  17. Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodziezowej „Śpiewajacy słowik” eliminacje powiatowe
    Nagroda: Oliwia Mołczan V b, Martyna Wiśniewska IV c, Dominika Krawiec IV c


Osiągnięcia z innych dziedzin

  1. XI Regionalny Konkurs Informatyczny „Myszka”
    Finaliści: Tomasz Budzyński kl. V a, Patryk Księżyckikl. V a