Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Szkoła ogłasza zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego
na rok szkolny 2019/2020

Zapisy do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie
trwają w godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły.
Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU.

Karta zapisu dziecka do klasy I - pobierz

Karta zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego - pobierz

Do zapisu wymagany jest PESEL dziecka.

W przypadku zapisania syna/córki do innej szkoły przypominamy
o obowiązku zgłoszenia tego faktu w szkole obwodowej.

Szkoła dysponuje:

1. Doświadczoną kadrą pedagogiczną, m.in. logopedą, oligofrenopedagogami, terapeutami pedagogicznymi.
  2. Salami lekcyjnymi wyposażonymi w tablice interaktywne lub sprzęt multimedialny.
  3. Pracownią komputerową, salą gimnastyczną przeznaczoną tylko dla najmłodszych dzieci.
  4. Salą korekcyjną z pełnym wyposażeniem do prowadzenia zajęć gimnastyki korekcyjnej.
  5. Biblioteką szkolną z czytelnią i centrum multimedialnym.
  6. Świetlicą i stołówką (godziny pracy dostosowane do potrzeb dzieci i ich rodziców).
  7. Monitoringiem w szkole i na zewnątrz budynku.
  8. Profilaktycznym gabinetem stomatologicznym.
  9. Dziennikiem elektronicznym.

Oferujemy między innymi:

1. Zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe w sali gimnastycznej i na kompleksie boisk „Orlik”.
  2. Zajęcia logopedyczne.
  3. Dobre samopoczucie i bezpieczeństwo dziecka.
  4. Wszechstronny rozwój zainteresowań uczniów przez udział w różnorodnych konkursach, turniejach. zawodach i uroczystościach,
  5. Metody pozwalające wydobywać i rozwijać dziecięce talenty oraz zdolności: np. zespołu wokalnego, zespołu tańca sportowego.
  6. Dostosowanie nauczania do możliwości i potrzeb dzieci, także dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy do sekretariatu szkoły.
Kontakt telefoniczny 84 696 3110