ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Czas relaksu na stoku narciarskim w Jacni

admin

31 stycznia grupa uczniów z klas V i VI kolejny raz uczestniczyła w nauce jazdy na nartach na stoku w Jacni. Pod okiem pana Dominika Stajszczyka i Tomasza Szlonzaka uczniowie doskonalili swoje umiejętności narciarskie. Pomimo, że dla wielu był to dopiero drugi kontakt z nartami, to zjazd z górki nie stanowił już dla nich żadnego problemu, a kolejne udane i coraz pewniejsze zjazdy sprawiały im coraz więcej radości i satysfakcji. Jazda na nartach, oprócz tego, że wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację ruchową, wzmacnia i hartuje organizm, to przede wszystkim uszczęśliwia i relaksuje.

Czytaj więcej...

Wyjazd na narty

admin

Dnia 15 stycznia 2019 r. grupa uczniów z naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego panem Dominikiem Stajszczykiem i Tomaszem Szlonzakiem wzięła udział w wyjeździe na narty do Jacni. Pogoda sprzyjała, chwilami prószył śnieg, a nawet wyjrzało słońce. Było ciepło, co umilało nam pobyt na stoku. Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. Jedna z nich jeździła samodzielnie, natomiast druga uczyła się pod okiem instruktorów. Humory dopisywały, wszyscy spędzili miłe chwile na stoku, chociaż zdarzały się i upadki.

Czytaj więcej...

Kolejny Memoriał im. Wiesława Grzyba w skoku wzwyż za nami

admin

4 grudnia 2018 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się IV Memoriał im. Wiesława Grzyba w skoku wzwyż. Coroczna impreza, której celem jest popularyzacja tej konkurencji lekkoatletycznej oraz umożliwienie aktywnego spędzenia czasu dzieci i młodzieży w duchu sportowej rywalizacji. Jest to również moment kiedy możemy wspomnieć postać naszego kolegi, pasjonata sportu, wychowawcy i nauczyciela wychowania fizycznego śp. Wiesława Grzyba. Minutą ciszy uczczono jego pamięć a delegacja uczniów wraz z panią dyrektor pojechała złożyć kwiaty i zapalić znicz na jego grobie.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

admin

Dnia 19.09.2018 r. na boiskach szkolnych przy Zespole Szkół nr 1 odbyły się MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH dziewcząt i chłopców z klas IV – VIII oraz klas III Gimnazjum. Ogółem w mistrzostwach wzięło udział 125 uczniów. Sportowej rywalizacji sprzyjała ładna pogoda oraz liczni kibice, którzy wytrwale dopingowali swoim kolegom i koleżankom z klasy.

Czytaj więcej...

Liga Muszkieterów III

admin

W czwartek, 15 marca br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się III rzut Ligi Muszkieterów. Imprezę otworzyła pani dyrektor Danuta Krawczuk i pan Radosław Szkudziński naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu w Hrubieszowie, którzy w swoich wystąpieniach życzyli małym sportowcom wytrwałości i bardzo dobrych wyników w rywalizacji między przedszkolami. W rozgrywkach sportowych dla przedszkolaków najlepszy wynik uzyskały dzieci z Przedszkola nr 5.

Czytaj więcej...