Liga Muszkieterów III

W czwartek, 15 marca br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się III rzut Ligi Muszkieterów. Imprezę otworzyła pani dyrektor Danuta Krawczuk i pan Radosław Szkudziński naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu w Hrubieszowie, którzy w swoich wystąpieniach życzyli małym sportowcom wytrwałości i bardzo dobrych wyników w rywalizacji między przedszkolami. W rozgrywkach sportowych dla przedszkolaków najlepszy wynik uzyskały dzieci z Przedszkola nr 5.

Teraz w ich posiadaniu znalazł się przechodni puchar Burmistrza Miasta. Kolejny finałowy rzut już w maju. Trzymamy kciuki.

Wyniki:

Przedszkole nr 5 – I miejsce