ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Wyjazd na narty

admin

Dnia 15 stycznia 2019 r. grupa uczniów z naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego panem Dominikiem Stajszczykiem i Tomaszem Szlonzakiem wzięła udział w wyjeździe na narty do Jacni. Pogoda sprzyjała, chwilami prószył śnieg, a nawet wyjrzało słońce. Było ciepło, co umilało nam pobyt na stoku. Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. Jedna z nich jeździła samodzielnie, natomiast druga uczyła się pod okiem instruktorów. Humory dopisywały, wszyscy spędzili miłe chwile na stoku, chociaż zdarzały się i upadki.

Jeździliśmy przez cztery godziny w trakcie których zrobiliśmy sobie przerwę na jedzenie i odpoczynek. Ze stoku zeszliśmy z szerokimi uśmiechami na twarzach i wyruszyliśmy w drogę powrotną. Cała grupa zgodnie stwierdziła, że chętnie powtórzy taką wycieczkę.

 

Galeria: