ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Czas relaksu na stoku narciarskim w Jacni

admin

31 stycznia grupa uczniów z klas V i VI kolejny raz uczestniczyła w nauce jazdy na nartach na stoku w Jacni. Pod okiem pana Dominika Stajszczyka i Tomasza Szlonzaka uczniowie doskonalili swoje umiejętności narciarskie. Pomimo, że dla wielu był to dopiero drugi kontakt z nartami, to zjazd z górki nie stanowił już dla nich żadnego problemu, a kolejne udane i coraz pewniejsze zjazdy sprawiały im coraz więcej radości i satysfakcji. Jazda na nartach, oprócz tego, że wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację ruchową, wzmacnia i hartuje organizm, to przede wszystkim uszczęśliwia i relaksuje.

Piękna pogoda, świetna zabawa, uśmiechy na twarzach uczniów sprawiają, że wyjazdy na narty już na stałe zagoszczą w grafiku zimowych atrakcji realizowanych przez naszą szkołę. Po feriach zimowych jeśli zimowa aura się utrzyma zamkniemy sezon narciarski na stoku w Chrzanowie.

 

Galeria: