ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Atrakcyjne popołudnie na sportowo

admin

22 listopada uczniowie z klasy VII a, pod opieką panów Dominika Stajszczyka i Tomasza Szlonzaka, uczestniczyli w wycieczce do nowo otwartego parku trampolin „Jump Planet” w Chełmie. To nowoczesny i wizjonerski obiekt, który zapewnia ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Po wyczerpującym godzinnym skakaniu jedna grupa uczniów mogła zregenerować siły korzystając z atrakcji jakie zapewnia Park Wodny w Chełmie. Druga grupa zaś doskonaliła swoje umiejętności gry w kręgle.

 

Galeria: