ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Osiągnięcia sportowe - szkoła podstawowa

 

2008/2009

Rok szkolny 2008/2009

Sztafetowe biegi przełajowe

  • Igrzyska powiatowe - III miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz  Pańko, Paweł Małyszka, Konstanty Mękal, Marek Koronowicz, Michał Wiejak, Kamil Łamejko, Bartłomiej Krasocki, Mateusz Piotrowski, Karol Lewandowski, Adrian Rutkowski, Tomasz Horembała
  • Igrzyska powiatowe - II miejsce dziewczęta, reprezentacja: Justyna Frąc, Aleksandra Malowana, Kinga Bronicka, Jagoda Hyżowiecka, Wiktoria Ciesielczuk, Aleksandra Kowalska, Anthea Kuczewska, Maja Pietrusiewicz, Patrycja Żołdak, Agata Borkowska, Małgorzata Siwak, Daria Małecka
  • Igrzyska rejonowe - VIII miejsce dziewczęta, reprezentacja: Justyna Frąc, Aleksandra Malowana, Kinga Bronicka, Jagoda Hyżowiecka, Wiktoria Ciesielczuk, Aleksandra Kowalska, Anthea Kuczewska, Maja Pietrusiewicz, Patrycja Żołdak, Agata Borkowska, Małgorzata Siwak, Daria Małecka

Badminton

  • Igrzyska powiatowe - II miejsce chłopcy, reprezettacja: Albert Chachler, Przemysław Szlonzak
  • Igrzyska powiatowe - III miejsce dziewczęta, reprezentacja: Kinga Bronicka, Anthea Kuczewska, Patrycja Żołdak
  • Igrzyska rejonowe - V miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Przemysław Szlonzak

Mini siatkówka "2"

  • Igrzyska powiatowe - I miejsce chłopcy, reprezentacja: Damian Jóźwiak, Konstanty Mękal, Kacper Kazan, Konrad Łukiewicz, Bartłomiej Krasocki
  • Igrzyska powiatowe - I miejsce dziewczęta, reprezentacja: Zuzanna Kuczyńska, Kinga Bronicka, Aleksandra Hołdaś, Paulina Hajkiewicz, Paula Pirogowicz, Barbara Marut
  • Igrzyska rejonowe - II miejsce chłopcy, reprezentacja: Damian Jóźwiak, Konstanty Mękal, Kacper Kazan, Konrad Łukiewicz, Bartłomiej Krasocki
  • Igrzyska rejonowe - V miejsce dziewczęta, reprezentacja: Zuzanna Kuczyńska, Kinga Bronicka, Aleksandra Hołdaś, Paulina Hajkiewicz, Paula Pirogowicz, Barbara Marut

Mini siatkówka "4"

  • Igrzyska powiatowe - I miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz Pańko, Konstanty Mękal, Michał Wiejak, Bartłomiej Krasocki, Przemysław Szlonzak, Jakub Nowak, Jakub Sacharczuk, Grzegorz Dąbrowski, Jakub Dąbek
  • Igrzyska powiatowe - I miejsce dziewczęta, reprezentacja: Agata Borkowska, Magda Buchajczuk, Paulina Farion, Antea Kuczewska, Ilona Najko, Maja Pietrusiewicz, Ewa Wesołek, Dominika Żołdak, Patrycja Żołdak
  • Igrzyska rejonowe - V miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz Pańko, Konstanty Mękal, Michał Wiejak, Bartłomiej Krasocki, Przemysław Szlonzak, Jakub Nowak, Jakub Sacharczuk, Grzegorz Dąbrowski, Jakub Dąbek
  • Igrzyska rejonowe - V miejsce dziewczęta, reprezentacja: Agata Borkowska, Magda Buchajczuk, Paulina Farion, Anthea Kuczewska, Ilona Najko, Maja Pietrusiewicz, Ewa Wesołek, Dominika Żołdak, Patrycja Żołdak

Mini koszykówka

  • Igrzyska powiatowe - I miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz Pańko, Michał Wiejak, Bartłomiej Krasocki, Przemysław Szlonzak, Jakub Nowak, Jakub Sacharczuk, Grzegorz Dąbrowski, Jakub Dąbek, Karol Kozakiewicz, Patryk Kraszkiewicz, Marcin Drączkowski, Paweł Małyszka
  • Igrzyska powiatowe - II miejsce dziewczęta, reprezentacja: Agata Borkowska, Magda Buchajczuk, Paulina Farion, Anthea Kuczewska, Ilona Najko, Maja Pietrusiewicz, Ewa Wesołek, Dominika Żołdak, Patrycja Żołdak, Małgorzata Traczuk, Zuzanna Kuczyńska, Kinga Bronicka
  • Igrzyska rejonowe - I miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz Pańko, Michał Wiejak, Bartłomiej Krasocki, Przemysław Szlonzak, Jakub Nowak, Jakub Sacharczuk, Grzegorz Dąbrowski, Jakub Dąbek, Karol Kozakiewicz, Patryk Kraszkiewicz, Marcin Drączkowski, Paweł Małyszka
  • Igrzyska wojewódzkie - V miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz Pańko, Michał Wiejak, Bartłomiej Krasocki, Przemysław Szlonzak, Jakub Nowak, Jakub Sacharczuk, Grzegorz Dąbrowski, Jakub Dąbek, Karol Kozakiewicz, Patryk Kraszkiewicz, Marcin Drączkowski, Paweł Małyszka

Mini piłka ręczna

  • Igrzyska powiatowe - I miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz Pańko, Michał Wiejak, Przemysław Szlonzak, Jakub Nowak, Jakub Sacharczuk, Grzegorz Dąbrowski, Jakub Dąbek, Karol Kozakiewicz, Marcin Drączkowski, Szymon Kwiatkowski, Dominik Kazan, Konstanty Mękal
  • Igrzyska powiatowe - II miejsce dziewczęta, reprezentacja: Agata Borkowska, Magda Buchajczuk, Paulina Farion, Anthea Kuczewska, Ilona Najko, Maja Pietrusiewicz, Ewa Wesołek, Dominika Żołdak, Patrycja Żołdak, Małgorzata Traczuk, Kinga Bronicka
  • Igrzyska rejonowe - I miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz Pańko, Michał Wiejak, Przemysław Szlonzak, Jakub Nowak, Jakub Sacharczuk, Grzegorz Dąbrowski, Jakub Dąbek, Karol Kozakiewicz, Marcin Drączkowski, Szymon Kwiatkowski, Dominik Kazan, Konstanty Mękal
  • Igrzyska wojewódzkie - V miejsce, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz Pańko, Michał Wiejak, Przemysław Szlonzak, Jakub Nowak, Jakub Sacharczuk, Grzegorz Dąbrowski, Jakub Dąbek, Karol Kozakiewicz, Marcin Drączkowski, Szymon Kwiatkowski, Dominik Kazan, Konstanty Mękal

Mini piłka nożna

  • Igrzyska powiatowe - II miejsce chłopcy, reprezentacja: Tomasz Horembała, Adrian Rutkowski, Dominik Kazan, Kacper Kazan, Mateusz Pańko, Szymon Kwiatkowski, Łukasz Mackiewicz, Jakub Szeweńko, Mateusz Mierzwa, Konstanty Mękal
  • Igrzyska powiatowe - II miejsce dziewczęta, reprezentacja: Agata Borkowska, Ilona Najko, Maja Pietrusiewicz, Patrycja Żołdak, Dominika Żołdak, Natalia Blicharz

Czwórbój LA

  • Igrzyska powiatowe - II miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz Pańko, Mateusz Piotrowski, Przemysław Szlonzak, Karol Kozakiewicz, Paweł Małyszka, Konstanty Mękal
  • Igrzyska powiatowe - III miejsce dziewczęta, reprezentacja: Agata Borkowska, Ilona Najko, Maja Pietrusiewicz, Dominika Żołdak, Patrycja Żołdak, Kinga Bronicka, Małgorzata Siwak, Zuzanna Ścibor, Aleksandra Biskup
  • Igrzyska rejonowe - V miejsce chłopcy, reprezentacja: Albert Chachler, Mateusz Pańko, Mateusz Piotrowski, Przemysław Szlonzak, Karol Kozakiewicz, Paweł Małyszka, Konstanty Mękal

Coca Cola Cup - piłka nożna

  • I etap powiat - II miejsce chłopcy, reprezentacja: Tomasz Horembała, Adrian Rutkowski, Dominik Kazan, Szymon Kwiatkowski, Jakub Szeweńko, Mateusz Mierzwa, Maciej Spisacki, Jakub Borek, Jakub Kamieniarz, Mateusz Puzio

Finał Czwartków LA Warszawa

  • Paweł Małyszka - II miejsce w biegu na 60 m

Tenis stołowy indywidualny

  • Igrzyska powiatowe - I miejsce Wiktoria Ciesielczuk, II miejsce Joanna Chodun

Tenis stołowy drużynowy

  • Igrzyska powiatowe - II miejsce Wiktoria Ciesielczuk, Joanna Chodun
  • Igrzyska rejonowe - V miejsce Wiktoria Ciesielczuk, Joanna Chodun

III Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej

  • V miejsce chłopców, reprezentacja: Daniel Januszkiewicz, Szymon Kwiatkowski, Dominik Kazan

 

2009/2010

Rok szkolny 2009/2010

Sztafetowe biegi przełajowe

  • Indywidualne biegi przełajowe - IV miejsce Wiktoria Soja
  • Biegi Niepodległości - I miejsce Wiktoria Soja, Joanna Chodun, Dominik Skoczylas, Paweł Małyszka, II miejsce Wiktoria Ciesielczuk, Kacper Kazan, III miejsce Marek Koronowicz
  • Igrzyska powiatowe - I miejsce dziewczęta
  • Igrzyska rejonowe - I miejsce dziewczęta
  • Igrzyska wojewódzkie - V miejsce dziewczęta, reprezentacja: Kinga Bronicka, Joanna Chodun, Wiktoria Ciesielczuk, Estera Drzygało, Aleksandra Hołdaś, Jagoda Hyżowiecka, Renata Krawczyk, Zuzanna Kuczyńska, Aleksandra Malowana, Daria Małecka, Karolina Pachla, Wiktoria Soja

Badminton

  • Igrzyska powiatowe - I miejsce chłopcy
  • Igrzyska powiatowe - II miejsce dziewczęta
  • Igrzyska rejonowe - III miejsce chłopcy, reprezentacja: Bartłomiej Krasocki, Konstanty Mękal
  • Igrzyska rejonowe - III miejsce dziewczęta, reprezentacja: Joanna Chodun, Kinga Bronicka

Mini siatkówka "2"

  • Igrzyska powiatowe - I miejsce chłopcy
  • Igrzyska powiatowe - II miejsce dziewczęta
  • Igrzyska rejonowe - I miejsce chłopcy

Mini siatkówka "4"

  • Igrzyska powiatowe - II miejsce chłopcy
  • Igrzyska powiatowe - II miejsce dziewczęta

Mini koszykówka

  • Igrzyska powiatowe - I miejsce chłopcy
  • Igrzyska powiatowe - I miejsce dziewczęta
  • Igrzyska rejonowe - III miejsce chłopcy
  • Igrzyska rejonowe - I miejsce dziewczęta
  • Igrzyska wojewódzkie - V miejsce dziewczęta

Mini piłka ręczna

  • Igrzyska rejonowe - III miejsce chłopcy

Mini piłka nożna

  • Igrzyska powiatowe - II miejsce chłopcy
  • Igrzyska powiatowe - II miejsce dziewczęta

Czwórbój LA

  • Igrzyska powiatowe - II miejsce chłopcy
  • Igrzyska powiatowe - II miejsce dziewczęta

Turniej piłki nożnej im. Marka Wielgusa "Orange Cup" V

  • w klasyfikacji wojewódzkiej - VIII miejsce chłopcy

III Cross Konstytucji 3 Maja

  • I miejsce - Inga Bodnar, Oliwia Ciesielczuk, Paweł Małyszka, Wiktoria Soja
  • II miejsce - Przemysław Kasztelan, Justyna Szlonzak

Tenis stołowy

  • Igrzyska powiatowe - II miejsce dziewczęta i awans do rozgrywek wojewódzkich Kingi Bronickiej i Joanny Chodun

 

2010/2011

Rok szkolny 2010/2011

Sztafeta szwedzka

  • III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafecie szwedzkiej Zamość 25.05.2011 Joanna Chodun, Wiktoria Ciesielczuk, Katarzyna Szlonzak, Anna Radomska


Badminton

  • III miejsce Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie Zamość 09.11.2010 r.
    Paula Suchowska, Joanna Chodun


Mini siatkówka "3"

  • V miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce "3" Biała Podlaska 23.03.2011
    Przemysław Kasztelan, Kamil Frankiewicz, Kamil Warecki, Bartłomiej Chachler, Hubert Chachler, Patryk Fijołek, Bartosz Smerdel


Mini siatkówka "4"

  • V miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce "4" Biała Podlaska 23.03.2011
    Jóźwiak Damian, Kazan Kacper, Skoczylas Dominik, Popławski Kacper, Siek Kacper, Chomiński Arkadiusz, Czerniak Oktawian, Dąbrowski Kacper, Łazorczyk Arkadiusz, Łukiewicz Konrad - VI a


Mini koszykówka

  • IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce Chełm 12.04.2011 r.
    Joanna Chodun, Wiktoria Ciesielczuk,Katarzyna Szlonzak, Anna Radomska, Karolina Pachla, Paula Suchowska, Estera Drzygało, Aleksandra Kowalska, Maria Łyko, Aleksandra Daciuk, Sylwia Kozak, Karolina Niemczyk
  • III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce Chełm 13.04.2011 r.
    Damian Jóźwiak, Dominik Skoczylas, Kacper Siek, Oktawian Czerniak, Kacper Popławski, Arkadiusz Łazorczyk, Arkadiusz Chomiński, Kacper Kazan, Kacper Dąbrowski, Konrad Łukiewicz - VIa, Radosław Tadla - VIb, Patryk Fijołek - Va


Mini piłka ręczna

  • V miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej Lublin 20.04.2011 r.
    Damian Jóźwiak, Dominik Skoczylas, Kacper Siek, Oktawian Czerniak, Kacper Popławski, Arkadiusz Łazorczyk, Arkadiusz Chomiński, Kacper Kazan, Kacper Dąbrowski, Konrad Łukiewicz, Wojciech Horembała, - VIa, Radosław Tadla - VIb, Patryk Fijołek Va


Mini piłka nożna

  • V miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej Zamość 05.05.2011 r.
    Joanna Chodun, Wiktoria Ciesielczuk, Katarzyna Szlonzak, Anna Radomska, Paula Suchowska, Łucja Mackiewicz, Maryla Dziomaga, Maria Łyko, Estera Drzygało, Aleksandra Kowalska
  • III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej Zamość 06.05.2011r.
    Kamil Warecki, Maciej Warenica, Przemysław Kasztelan, Bartłomiej Chachler, Hubert Chachler, Bartosz Smerdel, Patryk Fijołek, Damian Jóźwiak, Konrad Łukiewicz, Arkadiusz Łazorczyk, Kacper Kazan


Turnieje piłki nożnej

  • Oprócz rozgrywek z kalendarza SZS dziewczęta i chłopcy z klas IV uczestniczyli w Finale Wojewódzkim Turnieju piłki nożnej im. Marka Wielgusa
    Chłopcy - Marek Chmielewski, Daniel Dorman, Szymon Czarnecki, Grzegorz Skrzyński, Przemysław Kraszkiewicz, Krystian Kowalski, Maciej Malowany, Jakub Zalewski, Marcin Gąsior, Paweł Szeląg, Patryk Mazurek
    Dziewczęta - Joanna Pyc, Aleksandra Trzeœniowska, Laura Gałan, Aleksandra Bełz, Zofia Łyko, Michalina Świstowska, Agnieszka Martyniuk, Diana Jóźwiak
  • Brali udział również w Finale Wojewódzkim Turniej Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"
    Michał Blicharz, Michał Paradowski, Kacper Wanarski, Filip Pietrusiewicz, Jakub Szymański, Arkadiusz Fila, Kordian Kowalski, Paweł Capiuk, Kacper Kaspruk, Damian Torbicz, Adam Stępień, Mateusz Janicki

 

2011/2012

Rok szkolny 2011/2012

Sztafetowe biegi przełajowe

  • Igrzyska Powiatowe - 29.IX 2011 Hrubieszów
    Niemczyk Karolina, Bodnar Inga, Chmielewska Małgorzata, Rutkowska Oliwia, Wiktoria Stępień, Symczuk Weronika, Śmiszek Daria, Jóźwiak Diana
  • Igrzyska Powiatowe - 29.IX 2011 Hrubieszów - miejsce I (chłopcy)
  • Igrzyska Rejonowe - 10.X.2011 Tomaszów Lubelski
    miejsce VIII Kasztelan Przemysław, Fijołek Patryk, Chachler Bartek, Chachler Hubert, Smerdel Bartosz, Werenica Maciej, Szeląg Paweł, Krochmal Mateusz, Kowalski Krystian, Wal Oskar, Sagan Artur, Kraszkiewicz Przemysław, Zalewski Jakub

Tenis stołowy indywidualny

  • Igrzyska Powiatowe - 27.X. 2011 Hrubieszów
    Szlonzak Justyna - IV miejsce, Bachusz Marta - II miejsce
  • Igrzyska Rejonowe - 04.XI.2011 Hrubieszów
    Szlonzak Justyna - V miejsce
  • Igrzyska Powiatowe - 27.X. 2011 Hrubieszów
    Blicharz Michał – IV miejsce

Tenis stołowy drużynowy

  • Igrzyska Powiatowe 14.XII.2011 Hrubieszów
    Szlonzak Justyna, Bachusz Marta, Ciesielczuk Oliwia – I miejsce

Mini piłka siatkowa "4"

  • Igrzyska Powiatowe –09.I.2012 Hrubieszów
    miejsce III Niemczyk Karolina, Bodnar Inga, Chmielewska Małgorzata, Rutkowska Oliwia, Wiktoria Stępień, Symczuk Weronika, Śmiszek Daria, Tulej Karolina, Borkowska Małgorzata, Szeląg Monika
  • Igrzyska Powiatowe 13.I. 2012 Hrubieszów miejsce I (chłopcy)
  • Igrzyska Rejonowe - III miejsce
    Kasztelan Przemysław, Fijołek Patryk, Chachler Bartek, Chachler Hubert, Smerdel Bartosz, Werenica Maciej, Wal Oskar, Warecki Kamil, Frankiewicz Kamil, Usowski Michał

Mini piłka siatkowa "3"

  • Igrzyska Powiatowe –13.I. 2012 Hrubieszów
    miejsce I Zalewski Jakub Kowalski Krystian Szeląg Paweł, Skrzyński Grzegorz, Czarnecki Szymon, Romański Michał, Kopera Szymon

Mini koszykówka

  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych (dziewczęta)
  • I miejsce w Igrzyskach Rejonowych
  • V miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich
    Niemczyk Karolina, Stępień Wiktoria, Chmielewska Małgorzata, Krotkiewicz Karina, Rutkowska Oliwia, Śmiszek Daria, Tulej Karolina, Szlonzak Justyna, Bodnar Inga, Borkowska Małgorzata, Symczuk Weronika, Szeląg Monika
  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych (chłopcy)
  • I miejsce w Igrzyskach Rejonowych
  • IV miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich
    Orzechowski Miłosz, Fijołek Patryk, Kasztelan Przemysław ,Frankiewicz Kamil, Chachler Bartłomiej, Chachler Hubert Smerdel Bartosz, Wal Oskar, Warenica Maciej, Krotkiewicz Piotr, Gardyński Albert, Klepczuk Jakub

Mini piłka nożna

  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych (dziewczęta)
  • IV miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Niemczyk Karolina, Chmielewska Małgorzata, Krotkiewicz Karina, Rutkowska Oliwia, Śmiszek Daria, Szlonzak Justyna, Bodnar Inga, Gałan Laura, Bełz Aleksandra, Pietrosiuk Iga, Koronowicz Magdalena
  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych (chłopcy)
  • III miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Fijołek Patryk, Kasztelan Przemysław ,Frankiewicz Kamil, Chachler Bartłomiej, Chachler Hubert Smerdel Bartosz, Wal Oskar, Warenica Maciej, Kraszkiewicz Przemysław

Mini piłka ręczna

  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych
  • IV miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Orzechowski Miłosz, Fijołek Patryk, Kasztelan Przemysław ,Frankiewicz Kamil, Chachler Bartłomiej, Chachler Hubert Smerdel Bartosz, Wal Oskar, Warenica Maciej, Krotkiewicz Piotr, Czarnecki Szymon

Halowe Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce

  • I miejsce drużynowo
    45 metrów - Krotkiewicz Karina 1 miejsce
    5 okrążeń – Ciesielczuk Oliwia 1 miejsce, Rutkowska Oliwia 3 miejsce
    Rzut p. lekarską – Śmiszek Daria 1 miejsce
    Skok wzwyż – Szlonzak Justyna 1 miejsce, Niemczyk Karolina – 2 miejsce
    Sztafeta 4xokrążenie - Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Niemczyk Karolina Ciesielczuk Oliwia - 1 miejsce
  • I miejsce drużynowo
    5 okrążeń – Kasztelan Przemysław 1 miejsce
    Rzut p.lekarską – Orzechowski Miłosz 1 miejsce
    Skok wzwyż - Krotkiewicz Piotr 1 miejsce
    Sztafeta 4x okrążenie – Kasztelan Przemysław, Warenica Maciej, Chachler Hubert, Chachler Bartłomiej- 3 miejsce

Sztafeta szwedzka

  • VII miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach
    Ciesielczuk Oliwia, Rutkowska Oliwia, Chmielewska Małgorzata, Niemczyk Karolina

Sztafeta 4x100

  • VII miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich
    Fijołek Patryk, Kasztelan Przemysław, Chachler Bartłomiej, Warenica Maciej

Czwórbój lekkoatletyczny

  • VI miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Kasztelan Przemysław, Chachler Bartłomiej, Zalewski Jakub, Krotkiewicz Piotr

Turniej piłki nożnej im. Marka Wielgusa

  • I miejsce w edycji powiatowej i awans do Turnieju wojewódzkiego
    Kaczmarska Paulina, Szlonzak Justyna, Krotkiewicz Karina, Malon Paulina, Bachusz Marta, Ciesielczuk Oliwia, Kędziera Aleksandra, Różańska Martyna,
  • I miejsce w edycji powiatowej i awans do Turnieju wojewódzkiego (chłopcy)

 

2012/2013

Rok szkolny 2012/2013

III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kat. dziewcząt młodszych

  • I miejsce w eliminacjach powiatowych – Hrubieszów
  • I miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim – Leśniowice
  • I miejsce w półfinale wojewódzkim - Hrubieszów
  • IV miejsce w finale wojewódzkim – Puławy 05.10.2012
    Skład drużyny: Kaczmarska Paulina, Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Bachusz Marta, Różańska Martyna, Wesołek Aleksandra, Kędziera Aleksandra, Chrząstek Magdalena

III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kat. chłopców młodszych

  • I miejsce w eliminacjach powiatowych – Hrubieszów
  • I miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim – Hrubieszów 21.09.2012
  • III miejsce w półfinale wojewódzkim – Chełm 10.2012
    Rodziewicz Kacper, Blicharz Michał, Wanarski Kacper, Mierzwa Maciej, Pietrusiewicz Filip, Torbicz Damian, Zając Miłosz, Skwarek Gracjan, Kowalski Kordian, Szymański Jakub

III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kat. chłopców starszych

  • Warecki Kamil, Smerdel Bartosz, Kasztelan Przemysław, Frankiewicz Kamil, Massimo Imparato, Chachler Hubert, Chachler Bartłomiej, Skrzyński Grzegorz, Mazurek Patryk

Badminton

  • I miejsce w Miejskich Igrzyskach
    Szlonzak Justyna, Ciesielczuk Oliwia, Krotkiewicz Karina

    Tenis stołowy drużynowy

  • III miejsce w Powiatowych Igrzyskach
    Szlonzak Justyna, Ciesielczuk Oliwia, Bachusz Marta
  • udział w Wojewódzkich Igrzyskach – Wojciech Fila, Kamil Daciuk

Mini piłka nożna

  • I miejsce w Igrzyskach Miejskich, Powiatowych oraz V miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Skład drużyny: Kaczmarska Paulina, Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Bachusz Marta, Gałan Laura, Ciesielczuk Oliwia, Łyko Zofia, Karwowska Dominika, Malon Paulina, Kędziera Aleksandra, Grzyb Weronika
  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych (chłopcy)
    IV miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Skład drużyny; Imperato Massimo, Chmielewski Marek, Zalewski Jakub, Gąsior Marcin, Kraszkiewicz Przemysław, Mazurek Marcin, Kowalski Ernest, Pietrusiewicz Filip , Blicharz Michał, Szeląg Paweł, Wanarski Kacper

Mini koszykówka

  • I miejsce w Igrzyskach Miejskich i Powiatowych
  • II miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Skład drużyny; Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Bachusz Marta, Gałan Laura, Łyko Zofia, Świstowska Michalina, Kędziera Aleksandra, Różańska Martyna, Chrząstek Magdalena, Gajewska Karolina, Bitner Patrycja, Malon Paulina
  • II miejsce w Igrzyskach Powiatowych (chłopcy)
  • II miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Skład drużyny; Imperato Massimo, Chmielewski Marek, Zalewski Jakub, Kraszkiewicz Przemysław, Pietrusiewicz Filip , Blicharz Michał, Wanarski Kacper, Czarnecki Szymon, Dorman Daniel, Kraszkiewicz Przemysław, Skrzyński Grzegorz, Mazur Piotr, Księżyk Mikołaj, Mierzwa Maciej, Rodziewicz Kacper

Mini piłka ręczna

  • II miejsce w Igrzyskach Powiatowych
    Skład drużyny: Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Bachusz Marta, Gałan Laura, Ciesielczuk Oliwia, Kędziera Aleksandra, Różańska Martyna, Chrząstek Magdalena, Bitner Patrycja, Grzyb Weronika
  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych (chłopcy)
  • IV miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Skład drużyny: Imperato Massimo, Chmielewski Marek, Zalewski Jakub, Kraszkiewicz Przemysław, Pietrusiewicz Filip, Blicharz Michał, Wanarski Kacper, Czarnecki Szymon, Dorman Daniel, Kraszkiewicz Przemysław, Skrzyński Grzegorz, Mazur Piotr, Księżyk Mikołaj, Mierzwa Maciej, Rodziewicz Kacper

Mini siatkówka „3”

  • I miejsce w Igrzyskach Miejskich,Powiatowych, Rejonowych
  • IV miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich
    Skład drużyny: Szlonzak Justyna, Krotkiewicz Karina, Kędziera Aleksandra, Bitner Patrycja, Malon Paulina, Bachusz Marta, Gajewska Karolina, Chrząstek Magdalena, Ciesielczuk Oliwia
  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych (chłopcy)
  • IV miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Skład drużyny: Pietrusiewicz Filip, Blicharz Michał, Wanarski Kacper, Księżyk Mikołaj, Kowalski Kordian, Kaspruk Kacper, Mierzwa Maciej

Halowe Otwarte Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce

  • Krotkiewicz Karina I m w biegu na 45 m
    Ciesielczuk Oliwia II m w biegu na 5 okrążeń
    Różańska Martyna II m w pchnięciu p. lekarską
    Szlonzak Justyna I m i Błaszczuk Oliwia II m w skoku wzwyż
    sztafeta 4xokrążenie I m – Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Malon Paulina, Ciesielczuk Oliwia, w klasyfikacji szkół I m
  • Szeląg Paweł II m, Kraszkiewicz Przemysław III m w biegu na 45 m,
    Czarnecki Szymon II m, Imperato Massimo III m w pchnięciu p. lek,
    Zalewski Jakub I m w skoku wzwyż,
    sztafeta 4x100 m I m,
    w klasyfikacji szkół I m

Czwórbój LA

  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych
    V miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Szlonzak Justyna, Krotkiewicz Karina, Richter Aleksandra, Malon Paulina, Gajewska Karolina, Ciesielczuk Oliwia
  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych (chłopcy)
    IV miejsce w Igrzyskach Rejonowych
    Zalewski Jakub, Chmielewski Marek, Czarnecki Szymon, Dorman Daniel, Kraszkiewicz Przemysław, Szeląg Paweł

Sztafeta szwedzka

  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych
  • VI miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich
    Krotkiewicz Karina, Richter Aleksandra, Gajewska Karolina, Ciesielczuk Oliwia

Sztafeta 4x100

  • I miejsce w Igrzyskach Powiatowych
    Zalewski Jakub, Chmielewski Marek, Czarnecki Szymon, Imperato Massimo

Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa w lekkiej atletyce

  • Krotkiewicz Karina III m w biegu na 60 m
    Ciesielczuk Oliwia I m w biegu na 300 m
    Dąbrowska Julia II m w biegu na 600 m
    Gajewska Karolina II m w skoku w dal,
    Szlonzak Justyna I m, Kaczmarska Paulina III m w skoku wzwyż
    Pietrosiuk Iga II m w rzucie pił. Palantową
  • Imperato Massimo III m w biegu na 60 m
    Gąsior Marcin II m, Czarnecki Szymon II m w biegu na 300
    Imperato Massimo II m, Czarnecki Szymon III m w skoku w dal
    Zalewski Jakub I m, Fijołek Bartłomiej II m,Tchórzewski Damian III m w skoku wzwyż

 

2014/2015

Rok szkolny 2014/2015

Sztafetowe biegi przełajowe

  • Igrzyska powiatowe IV miejsce Hrubieszów 24.09.2014r.
    Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Lachowska Magdalena, Polska Katarzyna, Ślązak Aleksandra
  • Igrzyska Powiatowe III miejsce Hrubieszów 29.09.2013 r. (chłopcy)
  • Igrzyska Rejonowe IV miejsce Tomaszów Lubelski 02.10.2014r
    Wroński Karol, Daciuk Kamil, Tlak Jakub, Opszyński Adam, Paradowski Michał, Rutkowski Jakub, Wanarski Szymon, Tchórzewski Kamil, Tchórzewski Kamil

Badminton

  • Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 04.11.2014 r.
  • Igrzyska Rejonowe IV miejsce Zamość 13.11.2014 r.
    Grzyb Weronika, Dzirba Aleksandra

Mini siatkówka „4”

  • Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 26.11.2014 r.
    Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Polska Katarzyna, Ślązak Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Bojarczuk Magdalena
  • Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 27.11.2014 r. (chłopcy)
  • Igrzyska Rejonowe II miejsce Zamość 13.01.2015r.
    Fijołek Bartek, Daciuk Kamil, Paradowski Michał, Tlak Jakub, Kudelski Adrian, Ciucki Szymon, Romanowicz Kuba, Kuropatwa Damian, Perelrmuter Piotr, Marchlewski Jakub

Mini siatkówka „3”

  • Igrzyska Powiatowe III miejsce Hrubieszów 26.11.2014 r.
    Buczko Wiktoria, Buta Natalia, Hojda Julia, Kowalczuk Julia, Sacharczuk Julia, Szkodzińska Katarzyna, Tokarczuk Katarzyna, Wójtowicz Rozalia
  • Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 27.11.2014 r. (chłopcy)
  • Igrzyska Rejonowe IV miejsce Zamość 13.01.2015r.
    Wanarski Szymon, Rutkowski Jakub Kozik, Jakub Janicki Michał, Kamieniecki Mateusz, Budzyński Tomasz, Zaprzała Antoni, Woś Maciej

Mini koszykówka

  • Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów
    Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Ślązak Aleksandra, Bojarczuk Natalia, Pitus Małgorzata, Trzos Patrycja, Bojarczuk Magdalena, Polska Katarzyna
  • Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 30.01.2015 r. (chłopcy)
  • Igrzyska Rejonowe III miejsce Zamość 24.02.2015 r.
    Fijołek Bartek, Tlak Jakub, Kudelski Adrian, Perelrmuter Piotr, Piasecki Patryk, Daciuk Kamil, Paradowski Michał, Kuropatwa Damian, Marchlewski Jakub, Zubko Dominik, Ciucki Szymon, Wanarski Szymon, Kamieniecki Mateusz, Wroński Karol, Janicki Michał

Mini piłka nożna

  • Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 08.10.2014 r.
    Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Ślązak Aleksandra, Bojarczuk Natalia, Momot Klaudia
  • Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 09.10. 2014r.
    Wroński Karol, Daciuk Kamil, Tlak Jakub, Paradowski Michał, Wanarski Szymon, Fijołek Bartek, Kudelski Adrian, Perelrmuter Piotr, Zubko Kamil, Marchlewski Jakub

Mini piłka ręczna

  • Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 24.03.2015 r.
    Damian Kuropatwa, Kamil Daciuk, Bartek Fijołek, Adrian Kudelski, Marchlewski Jakub, Michał Paradowski, Perelrmuter Piotr, Patryk Piaseck, Jakub Tlak, Dominik Zubko

Czwórbój Lekkoatletyczny

  • Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 24.04.2015 r.
  • Igrzyska Rejonowe IV miejsce Zamość 11.05.2015 r.
    Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Biszczat Aleksandra
  • Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 24.04.2015 r. (chłopcy)
  • Igrzyska Rejonowe V miejsce Zamość 11.05.2015 r.
    Jakub Tlak, Kamil Daciuk, Bartek Fijołek, Michał Paradowski, Rutkowski Jakub, Wroński Karol

Sztafeta 4 X 100 M

  • Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 24.04.2015 r.
  • Igrzyska Rejonowe V miejsce Zamość 11.05.2015 r.
  • Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 24.04.2015 r. (chłopcy)
  • Igrzyska Rejonowe IV miejsce Zamość 11.05.2015 r.
    Jakub Tlak, Kamil Daciuk, Bartek Fijołek, Michał Paradowski

Sztafeta szwedzka

  • Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 24.04.2015 r.
  • Igrzyska Rejonowe III miejsce Zamość 11.05.2015 r.
    Rutkowski Jakub, Wroński Karol, Budzyński Tomasz, Wanarski Szymon