Bal przebierańców w Trójce

Utworzono: czwartek, 19, luty 2015 Tomek

Dnia 16 lutego w Zespole Szkół Miejskich nr 3 odbył się Bal Przebierańców dla uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Inicjatorem balu był Szkolny Klub Europejski „Eurolandia”. Tradycji balu stało się zadość i uczniowie byli poprzebierani za różne postacie. Były więc Wróżki, Anioły, Diabełki oraz Księżniczki. Odwiedził nas Ksiądz i Pielęgniarka. Nie zabrakło też Piratów czy też różnych zwierząt. Na nasz bal licznie zawitały Koty oraz Biedronka.

Zabawa nabrała tempa, gdy nasz DJ - ej Kuba i DJ – ej Eryk puścili Taniec belgijski i Skrzypka. W trakcie karnawałowego szaleństwa można było posilić się ciastkami i napić się soku, jak również zrobić pamiątkowe zdjęcie. W trakcie balu uczniowie głosowali na najciekawszy strój. Ich decyzją Najciekawszy Strój w Szkole Podstawowej należał do Filipa Młynarczuka i Dominiki Krawiec. W Gimnazjum zwyciężył Damian Kot i Izabela Siejko. Zdjęcia Szkolny Klub Europejski.

Galeria