Wizyta klasy I c w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Hrubieszowie

Utworzono: poniedziałek, 02, marzec 2015 admin

27 lutego 2015 r. klasa I c wraz z wychowawczynią – panią Iwoną Rubachą obejrzała teatrzyk w wykonaniu młodszych kolegów i koleżanek z zaprzyjaźnionego przedszkola. Przedstawienie było bardzo wdzięczne, pełne skocznych piosenek i licznie występujących postaci bajkowych: Królewny Śnieżki, siedmiu krasnoludków, ptaków, drzew, rodziny królewskiej, no i oczywiście złej czarownicy.

Niektórzy uczniowie są absolwentami tego przedszkola i dlatego bardzo cieszyli się z ponownego spotkania z wychowawczyniami, opiekunkami, czy też ze znanymi im przedszkolakami. Na zakończenie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie i zaplanowali kolejne spotkanie, tym razem w szkole podstawowej.

Galeria