Wiosenny kurs tańca

Utworzono: środa, 18, marzec 2015 admin

Dnia 18.03.15r. w naszej szkole w ramach akcji "Odwołujemy zimę!" został zorganizowany kurs tańca. Znudzeni szarugą, poszukujący ciepłych promieni słonecznych zebraliśmy się w sali gimnastycznej i zaprosiliśmy wiosnę. Wraz z nią w szkole pojawiła się pełna pozytywnej energii - Pani Jolanta Głowacz. Instruktorka tańca z HDK w sposób niezwykle otwarty i życzliwy podeszła do młodych tancerzy i zachęciła ich do wzięcia udziału w tanecznym pokazie.

Zaprezentowane układy choreograficzne sprawiły, że dzieci szybko pozbyły się tremy i odważnie wkroczyły na parkiet. Już pierwsze takty uświadomiły im, że w każdym drzemią zdolności taneczne i że taniec to nie tylko ruch ciała, ale także radość, energia i sposób na życie pełne uśmiechu. Kolejne spotkanie na tanecznych deskach już wkrótce. Zarażeni miłością do tańca dziękujemy Pani Jolancie. Dzięki niej wiemy już, gdzie szukać wiosny. Na zewnątrz? Nie. W naszej szkole i w naszych sercach.

Galeria